جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: دوشنبه 1 فوریه 2021 | 20:33 ب.ظ

برگزاری جلسه فوق العاده کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری، تولید و اشتغال به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر

برگزاری جلسه فوق العاده کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری، تولید و اشتغال به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر در بیست و دومین جلسه کمیته اجرایی حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری تولید و اشتغال که به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر به صورت فوق‌العاده برگزار شد به پرونده های ۴ واحد تولیدی، صنعتی و گردشگری رسیدگی شد.

ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان در ابتدای این جلسه، با گرامی داشت ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) گفت: استقلال، اقتدار و عزت جمهوری اسلامی ایران حاصل اندیشه ها، مبارزات و تفکرات معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی است که در سایه ایثارگری ها و مجاهدت های بی پایان فرزندان این مرز و بوم محقق شده است.

انقلاب اسلامی ایران نظم نوین جهانی را در دنیا بنیان نهاد و حکومتی بر پایه احکام و شریعت اسلامی و مردم سالاری دینی تشکیل داد که مهمترین هدف آن خدمتگزاری به مردم و حمایت از مظلومان در جای جای جهان است. بنابراین در وضعیت کنونی یکی از مهمترین وظایف خدمتگزاران و کارگزاران نظام باید تلاش برای خدمت رسانی مطلوب به مردم و جلب رضایت مندی عمومی و افزایش سرمایه های نظام باشد.

در این جلسه ۴ پرونده ی واحد تولیدی محصولات غذایی از جمله نان صنعتی و قند، مجموعه آب درمانی و نیز واحد صنعتی تولید خمیر کاغذ مورد بررسی قرار گرفت. عمده مشکلات این واحد ها در خصوص اخذ مجوز فعالیت از ادارات و دستگاه‌ها بود که با حضور مدیران مربوطه اقدامات و مصوبات لازم برای حل این واحدها اتخاذ گردید.

عتباتی رئیس کمیته اجرایی حمایت قضایی از سرمایه گذاری، تولید و اشتغال استان همچنین با ارائه گزارش عملکرد این کمیته گفت: در طول سال جاری به مشکلات ۴۴ واحد تولیدی صنعتی گردشگری رسیدگی شده و دستورات و مصوبات لازم برای حل آنها صادر شده است.

کد خبر : 16902

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس