چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: دوشنبه 1 فوریه 2021 | 20:28 ب.ظ
جانشین سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل

رزمایش الی بیت‌المقدس دهه فجر انقلاب اسلامی در اردبیل برگزار می‌شود

رزمایش الی بیت‌المقدس دهه فجر انقلاب اسلامی در اردبیل برگزار می‌شود جانشین سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: به مناسبت فرارسیدن ایام‌الله دهه مبارک فجر و با هدف پیشگیری از موج چهارم کرونا رزمایش الی بیت‌المقدس در تمامی پایگاه‌های مقاومت بسیج اردبیل برگزار می‌شود.

سردار فرهنگ مستعد حصاری پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اردبیل اظهار داشت:  به مناسبت فرارسیدن ایام‌الله دهه مبارک فجر رزمایش الی بیت‌المقدس در تمامی پایگاه‌های مقاومت بسیج اردبیل برگزار می‌شود که در این زمینه هماهنگی‌های لازم به عمل آمده است.

وی بیان کرد: یکی از اهداف مهم و اساسی در این زمینه دستیابی به ارتقای امنیت پایدر در محلات و خدمات‌رسانی به مردم جامعه است که در این زمینه درصدد هستیم با بهره‌گیری از تاکتیک‌ها و تدابیر حکیمانه در تمامی محلات و در مقابل حوادث مختلف آمادگی‌های لازم را داشته باشیم.

جانشین سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل ادامه داد: ارتقای امنیت در محله‌ها، تقویت پایگاه‌های مقاومت بسیج و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود با مشارکت حدأکثری در حوادث گوناگون اولویت اساسی است و در این زمینه با حمایت و پشتیبانی از مردم و استفاده از ظرفیت‌های موجود به دنبال ارتقای سطح هم‌افزایی و هماهنگی‌ با دستگاه‌های مربوطه هستیم.

مستعدحصاری بیان کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف ما ایجاد فضای همدلی در جامعه برای افزایش سطح هم‌افزایی و هماهنگی بین رده‌های سپاه است که در این زمینه با همکاری ارگان‌های لشکری و کشوری درصدد هستیم محورهای دفاعی و امنیتی در پایگاه‌های مقاومت ارتقا دهیم.

وی اظهار کرد: ظرفیت این رزمایش در راستای پیشگیری از شیوع پیک چهارم کرونا و غربالگری مردم نیز در دستور کار قرارذ گرفته و به دنبال کمک به کادر درمانی و ارتقای محورهای دفاعی و امنیتی در پایگاه‌های مقاومت هستیم که در این زمینه تمام سعی و تلاش خود را به‌کار خواهیم گرفت./تسنیم

کد خبر : 16899

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس