دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: یکشنبه 31 ژانویه 2021 | 20:19 ب.ظ
فرماندار پارس آباد خبر داد؛

بهره برداری از ۱۱۸ پروژه هم زمان با دهه فجر در پارس آباد

بهره برداری از ۱۱۸ پروژه هم زمان با دهه فجر در پارس آباد پارس آباد – فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: به مناسبت ایام الله دهه فجر ۱۱۸ پروژه و طرح اقتصادی در شهرستان پارس آباد به بهره برداری می رسد.

ابراهیم امامی ظهر یکشنبه در جمع مسئولان ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان پارس آباد، اظهار کرد: همزمان با دهه مبارک فجر ۱۱۸ پروژه و طرح اقتصادی و سرمایه‌گذاری گذاری با اعتباری بالغ بر ۲۴۴ میلیارد تومان در این شهرستان افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

وی گفت: از مجموع ۱۱۸ پروژه و طرح اقتصادی و سرمایه‌گذاری گذاری افتتاح شده در این شهرستان ۱۰۹ عنوان پروژه و ۹ مورد دیگر طرح‌های اقتصادی و سرمایه گذاری است که با بهره برداری رسیدن باعث اشتغال مستقیم جوانان خواهد شد.

فرماندار شهرستان پارس آباد عنوان کرد: افتتاح و آغاز بهره برداری از ۲ هزار هکتار از آبیاری تحت فشار طرح مهار آب‌های مرزی ناحیه دوم عمرانی پایاب سدخدا آفرین و بهره برداری و راه اندازی دستگاه سی تی اسکن بیمارستان شهدا و افتتاح ارتقا هتلینگ بیمارستان ارس نمونه‌هایی از پروژه‌ها و و طرح‌های افتتاحی در این شهرستان است.

امامی ادامه داد: افتتاح ۸ واحد مسکن معلولین و محرومین و افتتاح ۴ خانه محرومین تحت پوشش کمیته امداد و افتتاح آسفالت معابر و و محلات شهر پارس آباد از دیگر برنامه‌هایی است که در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.

رئیس شورای ادارای شهرستان پارس آباد با اشاره به اینکه اطلاع رسانی خدمات نظام وظیفه همگانی و انتظار مردم از ماست، افزود: امروز وحدت و همدلی رمز موفقیت ملت ایران در مقابل تهدیدات و تحریم‌های دشمنان است.

وی تصریح کرد: با پیگیری و عملیاتی شدن چهار بانده کردن جاده‌های پارس آباد و پایانه لجستیکی ریلی و شهرک صنعتی مشترک ایران و آذربایجان و تکمیل تصفیه خانه فاضلاب و خرید دستگاه ام. ار. آی در آینده‌ای نزدیک شاهد پیشرفت و ترقی شهرستان پارس آباد خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار مسئولان ادارات با امام جمعه شهرستان و عطر افشانی مزار شهدای گمنام و مراسم نمادین زنگ انقلاب و افتتاح طرح‌های مخابراتی از برنامه‌های اولین روز دهه فجر در شهرستان پارس آباد بود

کد خبر : 16845

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس