سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: شنبه 30 ژانویه 2021 | 14:54 ب.ظ
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس

حمایت از کشاورزان در لایحه بودجه ۱۴۰۰ / تصمیمات مجلس برای صادرات محصولات کشاورزی

حمایت از کشاورزان در لایحه بودجه ۱۴۰۰ / تصمیمات مجلس برای صادرات محصولات کشاورزی عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: تصمیمات خوبی در حوزه صادرات محصولات کشاورزی به کشورهای مختلف گرفته شده است و به زودی شاهد دستاوردهای خوبی در این حوزه خواهیم بود.

عباس جهانگیرزاده، اظهار داشت: تصمیمات خوبی در حوزه صادرات محصولات کشاورزی به کشورهای مختلف گرفته شده ‌و به زودی شاهد دستاوردهای خوبی در این حوزه خواهیم بود.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس ادامه داد: برگزاری نمایشگاه‌های کشاورزی در شرایط فعلی برای حوزه کشاورزی کشاور بسیار حائز اهمیت و مفید است که انتظار می‌رود همکاری‌های خوبی در این زمینه مبنای کار باشد تا بتوانیم مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کنیم.

وی ادامه داد: این نمایشگاه‌ها می‌تواند نقش مهمی در ارتباط موثر بین تولیدکننده و کشاورزان برای توسعه بخش کشاورزی ایفا کند، چرا که مستقیماً با هم در ارتباط خواهند بود و این مسئله در احصاء و شناسایی مشکلات کشاورزی و نیاز آنان به ملزومات اساسی با اطلاع و آگاهی‌های تولیدکنندگان محقق می‌شود.

جهانگیرزاده اظهار کرد: آن طور که ارزیابی شده است در حدود ۹۰ درصد از ادوات کشاورزی تولید شده که در نمایشگاه نیز حضور دارند، داخلی‌سازی شده‌اند که این مهم برای صنعت کشاورزی ایران باعث افتخار است و نیاز است در این زمینه تمهیدات لازم برای رسیدگی به مطالبات کشاورزان مبنای کار باشد.

وی تصریح کرد: برنامه‌ریزی در راستای توسعه صادرات کشاورزی یکی از اولویت‌های اساسی است که در این زمینه برنامه‌ریزی‌ها و تمهیدات لازم برای حل مشکلات موجود به‌کارگرفته شده و درصدد هستیم به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

جهانگیرزاده در ادامه با اشاره به حمایت از کشاورزان در لایحه بودجه ۱۴۰۰ نیز افزود: در این زمینه تمام سعی و تلاش ما بر این است که بتوانیم مشکلات حوزه کشاورزی را با اجرای برنامه‌های حمایتی تا حد امکان کاهش دهیم و با بستر مناسبی حمایت از کشاورزان به اهداف خود دست یابیم.

وی اظهار کرد: یکی از اولویت‌های اساسی در این زمینه ورود تخصصی کمیسیون کشاورزی برای حل مشکلات و دغدغه‌های کشاورزان است که در این زمینه اقدامات لازم در دستور کار است تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای تحقق شعار سال جامه عمل بپوشانیم.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس ادامه داد: برنامه‌ریزی در راستای توسعه بخش کشاورزی مغان نیز با توجه به قابلیت‌های منطقه جزو اولویت‌های اساسی است که درصدد هستیم با احصاء و شناسایی مشکلات برای آینده کشاورزی منطقه گام‌های اساسی و هدفمند برداریم./تسنیم

کد خبر : 16830

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس