سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: شنبه 30 ژانویه 2021 | 14:51 ب.ظ

دستور دادستان اردبیل ‌برای تعیین تکلیف مالکیت‌ زمین‌های ملی‌

دستور دادستان اردبیل ‌برای تعیین تکلیف مالکیت‌ زمین‌های ملی‌ دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل به دلیل وضعیت نامناسب معابر روستای کمی‌آباد اردبیل دهیار را احضا و انتقاد شدیدی کرد.

سیدعبدالله طباطبایی ظهر امروز در بازدید میدانی از روستای کمی‌آباد اردبیل با هدف بررسی شرایط رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا در روستاها اظهار داشت: با بررسی وضعیت مالکیت زمین‌های ملی در روستای کمی‌آباد، دستورات لازم قضائی برای تعیین تکلیف آنها صادر شده است.

وی با اشاره به لزوم همکاری مسئولان و دستگاه‌های اجرایی در حل مشکلات روستایی نیز گفت: بازدید از واحدهای تولیدی فعال در این روستا و نیز رسیدگی به مشکلات و خواسته‌های روستائیان جزو اولویت‌های اساسی است که در این زمینه تمهیدات لازم به عمل آمده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل در ادامه به دلیل وضعیت نامناسب معابر روستای کمی‌آباد اردبیل دهیار را احضا و انتقاد شدیدی کرد و گفت: نباید در راستای ارائه خدمات به روستائیان کم و کاستی به وجود آید تا رفت و آمد و تردد روستائیان با مشکل مواجه شود.

طباطبائی در بازدید از واحدهای تولیدی فعال مستقر در  روستای کمی‌آباد نیز ادامه داد: باید فرصت‌های اشتغال‌زایی مناسبی برای روستائیان فراهم شود تا مهاجرت کاهش و مهاجرت معکوس افزایش یابد، چرا که روستاها نقش اساسی در توسعه استان دارند و با ظرفیت‌های بسیار زیاد می‌توانند در اشتغال‌زایی و کاهش آسیب‌های اجتماعی نقش‌آفرینی کنند.

وی تصریح کرد: عدالت‌محوری یکی از اولویت‌های مهم دستگاه قضائی استان است که در این زمینه تمام سعی و تلاش ما دستیابی به این اهداف است تا بتوانیم در راستای ارائه خدمات مطلوب به مردم گام برداشته و خدمت بی‌منت به مردم را در جامعه نهادینه‌سازی کنیم./تسنیم

کد خبر : 16828

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس