دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: شنبه 30 ژانویه 2021 | 14:40 ب.ظ
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل :

محورهای مواصلاتی اردبیل یخبندان شد

محورهای مواصلاتی اردبیل یخبندان شد مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: لغزندگی و یخبندان در مناطق مرکزی و جنوبی در راه استان است و تا پایان هفته وزش باد جنوبی تند ادامه خواهد داشت .

کلیم‌الله وثوقی اظهار داشت: با ورود سامانه جوی ناپایدار از روز پنجشنبه به داخل استان بارش برف و باران در محورهای ارتباطی استان آغاز شده است، امّا تردد به جز محور خلخال ـ پونل در بقیه جاده‌ها در جریان است.

وی بیان کرد: انتظار ما از رانندگان این است که اگر قصد تردد در راه‌های ارتباطی را دارند حتماً زنجیرچرخ و وسایل ایمنی زمستانی به همراه داشته باشند و از سفرهای غیرضروری پرهیز کنند چرا که در حال حاضر تمامی محورهای مواصلاتی استان همراه با بارش برف و باران است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل ادامه داد: محور خلخال ـ پونل نیز به دلیل نداشتن ایمنی کافی تا اطلاع ثانوی مسدود است که از رانندگان درخواست می‌شود مسیرهای جایگزین را انتخاب کنند.

وثوقی با اشاره به این که بیشتر مناطق استان همراه با بارش برف و باران است، بیان کرد: وزش باد تند نیز بیشتر مناطق استان را فراگرفته و همراه با بارش‌های رگباری احتمال آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیل‌ها وجود دارد.

وی تصریح کرد: لغزندگی و یخبندان در مناطق مرکزی و جنوبی در راه استان است و تا پایان هفته وزش باد جنوبی تند ادامه خواهد داشت که به همین منظور از رانندگان انتظار می‌رود رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و سرعت مطمئنه را مبنای کار قرار دهند./تسنیم

کد خبر : 16816

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس