سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: جمعه 29 ژانویه 2021 | 14:07 ب.ظ
رئیس شرکت گاز خلخال:

گاز به هفت روستای خلخال می‌رسد

گاز به هفت روستای خلخال می‌رسد رئیس شرکت گاز خلخال گفت: با افتتاح پروژه‌های گازرسانی ، روستاییان ساکن در هفت روستای این شهرستان از گاز طبیعی برخوردار می‌شوند.

سیدموسی کریم‌پور روز جمعه افزود: این پروژه‌ها ۶۰۰ خانوار روستایی در روستاهای تزازوج ، نیاخرم ، ایلوانق  و گلوجه واقع در بخش مرکزی و روستاهای ویو ، پشگمان ، هشی و طویستان در بخش خورش‌رستم را پوشش خواهد داد.

او با بیان اینکه هم‌اکنون ۹۴ درصد از جمعیت روستایی خلخال از گاز طبیعی برخوردار هستند، اظهارکرد: بزودی شاخص بهره‌مندی جمعیت روستایی این شهرستان از گاز طبیعی به ۹۶ درصد می‌رسد.

وی با اشاره به صرف ۳۰ میلیارد ریال و اجرای ۳۶  کیلومتر  خطوط انتقال گاز برای گاز رسانی به روستاهای فاقد گاز طبیعی در بخش مرکزی و بخش خورش‌رستم در سال‌جاری، بیان کرد: به لحاظ کوهستانی بودن منطقه و طولانی بودن فصول سرد سال پاسخ به مطالبات مردم در اجرای طرح‌های گازرسانی از اولویت‌های شرکت گاز است.

وی تشریح کرد: در آینده‌ای نزدیک روستای پرجمعیت برندق در بخش خورش‌رستم این شهرستان نیز با اتمام فاز دوم گازرسانی ، گازدار می‌شود.

رئیس شرکت گاز خلخال همچنین با اشاره به اعتبارات تخصیص یافته از سوی کمیته برنامه‌ریزی و پیگیری‌های فرماندار خلخال در اهمیت گازرسانی به مناطق صعب‌العبور و کوهستانی گفت: تمامی توان کارکنان شرکت گاز استان اردبیل در بحث فنی، مهندسی، طراحی و اجرا بسیج شده تا ضریب برخورداری مردم شهرستان خلخال از گاز افزایش یاید.

خلخال در جنوب اردبیل از شهرستان‌های سردسیر کشور است./ایرنا

کد خبر : 16791

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس