دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: جمعه 29 ژانویه 2021 | 13:59 ب.ظ

۱۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات برای اجرای طرح‌های تولیدی استان اردبیل اختصاص یافت

۱۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات برای اجرای طرح‌های تولیدی استان اردبیل اختصاص یافت نائب رئیس مجلس گفت: ۱۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات در اختیار اداره صنعت، معدن و تجارت در راستای شکوفایی جهش تولید استان اردبیل قرار گرفته است.

علی نیکزاد صبح امروز در بازدید از طرح‌های اجرایی شهرستان نیر اظهار داشت: یک هزار میلیارد ریال تسهیلات در اختیار اداره  صنعت، معدن و تجارت در راستای شکوفایی جهش تولید قرار گرفته است.

وی بیان کرد: با تمهیدات و هماهنگی‌های به عمل آمده پروژه فاضلاب و تصفیه خانه شهر نیر و راه ارتباطی کریق به آرموداق به زودی به اتمام می‌رسد.

نیکزاد تصریح کرد: تمام سعی و تلاش ما دستیابی به توسعه و پیشرفت مناطق کم‌برخوردار استان است که در این زمینه تاکنون اقدامات مناسبی انجام یافته و پیگیری‌های نمایندگان مجلس در اردبیل همچنان با جدیت ادامه دارد.

نائب رئیس مجلس تصریح کرد: برای اتمام پروژه راه ارتباطی کریق به آرموداق و کورائیم به خلفلو اعتباری در حدود ۱۵ میلیارد تومان ازسوی وزارت راه گرفته شده و در مرداد ماه سال ۱۴۰۰ شاهد تکمیل ۸ کیلومتر از راه ارتباطی کریق به آرموداق از حوزه استحفاظی شهرستان نیر خواهیم شد.

نیکزاد به اهمیت تکمیل پروژه  فاضلاب و تصفیه خانه شهر نیر هم اشاره کرد و گفت: برای تکمیل این پروژه مهم نیز ۱۸ میلیارد تومان اعتبار نیاز داشت  که ۱۰ میلیارد تومان آن از طریق آبفای کشور تخصیص داده شده و ۸ میلیارد تومان دیگر نیز از محل سفر ریاست جمهوری اختصاص یافته است./تسنیم

کد خبر : 16784

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس