دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: جمعه 29 ژانویه 2021 | 13:48 ب.ظ
معرفی نخبگان ورزشی استان اردبیل؛

حسن پورعلی رئیس لیگ کاراته نیروهای مسلح

حسن پورعلی رئیس لیگ کاراته نیروهای مسلح حسن پورعلی از کاراته کاران اردبیلی است که امروز در کسوت مدیریتی و مربی گری در حوزه های مختلف ورزشی، برای استان اردبیل افتخارات زیادی کسب کرده است.

حسن پورعلی از کاراته کاران اردبیلی است که علاوه بر کاراته در سایر رشته های ورزشی از جمله تکواندو برای استان اردبیلی افتخارات زیادی کسب کرده است.

وی می گوید: کاراته را از سال ۱۳۶۸ تکواندو را زیر نظر استاد کریم نژاد شروع کردم و از سال ۱۳۷۳  زیر نظر مرحوم استاد عباس ملکی و رسول حاتمیان وارد کاراته شدم و طی سال های ۱۳۷۵ تا ۱۳۸۹ چندین دوره قهرمان استانی و کشوری دست یافتم.

پورعلی در ادامه سخنان خود به سوابق مربیگری خود نیز اشاره کرده کرده و می گوید: مربی درجه یک کاراته و دفاع شخصی، مربیگری آمادگی جسمانی و تیراندازی از جمله فعالیت هاب من در حوزه مربیگری است و اکنون نیز رئیس سبک آشی هارا کاراته استان اردبیل هستم.

وی می افزاید: طی سالهای ۱۳۹۶ ،۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ قهرمان تیمی در مسابقات آشی هارا کاراته در رده های سنی نوجوانان ،جوانان وبزرگسالان مدالهای طلا و نقره گرفتیم.

رئیس سبک آشی هارا کاراته استان اردبیل به سوابق اجرایی خود در نیروهای مسلح پرداخته  و می گوید:  در سال ۹۷ و ۹۸ رئیس تربیت بدنی نیروی انتظامی استان اردبیل را بر عهده داشتم.

وی با بیان اینکه طی این مدت توانستم رتبه تربیت بدنی استان اردبیل را از آخر کشوری به اول کشوری ارتقا دهم می گوید: کسب  ۱۷ قهرمانی تیمی در این دو سال در اردبیل از جمله توفیقات من است .

پورعلی به مسابقات کاراته نیروهای مسلح نیز اشاره کرده و می گوید: کسب مقام اول استان اردبیل  در رقابت های کشوری، مقام دوم ارتش جمهوری اسلامی ایران و مقام سوم سپاه پاسداران کل کشور از افتخارات من در حوزه مربیگری و مدیریتی است.

وی به مسابقات مهارتهای پلیسی که در اصفهان برگزار شد و شبکه سوم سیما پوشش داد اشاره کرده و می افزاید: در این دور از رقابت ها نیز در بین ۴۵ تیم  استان اردبیل با سرپرستی بنده رتبه اول را کسب کرد

پورعلی به مسابقات کشتی که در مازندران برگزار شد نیز اشاره کرده و می گوید: در این دور از رقابت ها نیز توانستیم  به مقام دوم دست پیدا کنیم و این در حال بودکه استان اردبیل بعد تاسیس نیروی انتظامی برای اولین بار بود که در مسابقات تیمی  موفق به کسب مقام شده بود.

وی به مسابقات قویترین مردان پلیس ایران  نیز اشاره کرده و می گوید: در این رقابت ها نیز استان اردبیل به مقام سوم دست یافت.

این قهرمان اردبیلی که دارای کارشناسی ارشد در رشته تربیت بدنی است هم اکنون علاوه بر ریاست لیگ کاراته نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، ریاست کمیته داوران دفاع شخصی نیروی اتتظامی ج.ا.ایران و ریاست داوران کاراته نیروی انتظامی ج.ا‌.ایران را نیز بر عهده دارد./سبلان ما

کد خبر : 16778

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس