شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 28 ژانویه 2021 | 14:59 ب.ظ

بنیاد علوی ۱۰۰۰ میلیارد ریال پروژه محرومیت‌زدایی در اردبیل اجرا می‌کند

بنیاد علوی ۱۰۰۰ میلیارد ریال پروژه محرومیت‌زدایی در اردبیل اجرا می‌کند گروه استان‌ها – نماینده و راهبر بنیاد علوی در منطقه شمال کشور گفت: بنیاد علوی ۱۰۰۰ میلیارد ریال پروژه محرومیت‌زدایی با محوریت ایجاد اشتغال در استان اردبیل اجرا می‌کند.

محسن نیک‌نفس صبح امروز در دیدار با فرماندار خلخال اظهار داشت: با در نظر گرفتن طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی تأثیرگذار، بنیاد علوی یک هزار میلیارد ریال پروژه محرومیت‌زدایی با محوریت ایجاد اشتغال در استان اردبیل اجرا می‌کند.

وی بیان کرد: اهمیت به تکمیل پروژه‌های آمورشی و فرهنگی و نیز تسهیل در روند تعلیم و تربیت دانش‌آموزان از اهم مواردی است که بنیاد علوی در مناطق مختلف کشور به دنبال تحقق اجرای آن است و به همین منظور در اردبیل نیز اعلام آمادگی می‌کند.

نماینده و راهبر بنیاد علوی در منطقه شمال کشور با اشاره به مناطق محروم استان نیز بیان کرد: با توجه به این که دو شهرستان خلخال و گرمی برای محرومیت‌زدایی نیاز به توسعه در بخش‌های مختلف کشاورزی، دامداری، صنعت و اشتغال روستایی دارند بنابراین نیاز است در این زمینه اقدامات مناسبی انجام یابد.

نیک‌نفس تصریح کرد: تحقق اجرای پروژ‌ه‌های مشارکتی بین بخش دولتی و بنیاد علوی با هدف تسریع‌بخشی به امور و نیز جذب اعتبارات اولویت اساسی است که در این زمینه باید تمام سعی و تلاش خود را برای توانمندسازی مناطق محروم به‌کارگیریم.

وی اظهار کرد: برنامه‌ریزی در راستای اجرای پروژه‌ها با محوریت فرهنگی، تربیتی، سلامت، عمرانی و آموزشی از اهم برنامه‌های ما است و در این زمینه با تکمیل و اتمام پروژه‌ها در این حوزه‌ها درصدد هستیم خواسته‌ها و مطالبات مردم مناطق محروم باشیم./تسنیم

کد خبر : 16759

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس