شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 28 ژانویه 2021 | 14:39 ب.ظ

فریضه نماز جمعه فردا در اردبیل برپا می‌شود

فریضه نماز جمعه فردا در اردبیل برپا می‌شود گروه استان‌ها – مسئول روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: براساس مجوزهای دریافتی از ستاد استانی مقابله با کرونا، نماز جمعه اردبیل در مورخه دهم بهمن ماه ۱۳۹۹ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری فیزیکی برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام علی زمزم اظهار داشت: براساس مجوزهای دریافتی از ستاد استانی مقابله با کرونا، نماز جمعه اردبیل در مورخه دهم بهمن ماه ۱۳۹۹ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری فیزیکی برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: از مؤمنین عزیز تقاضامندیم با رعایت اصول بهداشتی، حتماً سجاده و مهر شخصی به همراه داشته و از ماسک استفاده کنند.

مسئول روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: تمهیدات لازم برای برپایی فریضه واجب نماز در اردبیل اندیشیده شده و تمام سعی و تلاش ما برگزاری برنامه‌های معنوی و فرهنگی در استان اردبیل است.

زمزم با تشکر و قدردانی از تلاش مردم برای رساندن وضعیت کرونایی استان به رنگ آبی نیز گفت: امیدواریم این همکاری‌ها همچنان با جدیت و تلاش همه‌جانبه ادامه داشته باشد، چرا که هر گونه سهل‌انگاری زمینه شیوع مجدد کرونا را در استان فراهم خواهد کرد.

وی بیان کرد: امیدواریم در سایه رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ضوابط ستاد مقابله با کرونا بتوانیم نماز جمعه را به صورت جماعت و حضوری برگزار کنیم و از فیض و برکات آن بهره‌مند شویم./تسنیم

کد خبر : 16747

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس