جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 28 ژانویه 2021 | 14:30 ب.ظ
دبیر:

برای اعطای میزبانی مسابقات بین المللی کشتی به اردبیل آماده ایم

برای اعطای میزبانی مسابقات بین المللی کشتی به اردبیل آماده ایم اردبیل – رئیس فدراسیون کشتی کشور گفت: برای اینکه ورزش کشتی اردبیل را به اوج سال‌های گذشته بازگردانیم آماده اعطای میزبانی مسابقات ملی و بین المللی به صورت سالانه به اردبیل هستیم.

علیرضا دبیر صبح پنجشنبه در دیدار با استاندار اردبیل با بیان اینکه در ورزش اگر هر مبلغی سرمایه گذاری شود ده‌ها برابر آن را می‌توان نتیجه گرفت، اظهار کرد: فدراسیون کشتی آماده است هرگونه همکاری و مساعدت مستمر در توسعه ورزش کشتی استان است و آماده واگذاری هرگونه مسابقات ملی و بین المللی به نام شهدای این خطه در استان اردبیل هستیم.

وی با بیان اینکه کشتی استان اردبیل زمانی در اوج بوده اما متأسفانه بنا به دلایلی افت فاحشی داشته است، افزود: فدراسیون امروز هم آمادگی انعقاد تفاهم نامه با استانداری اردبیل برای میزبانی این استان از مسابقه بین المللی در سال ۱۴۰۰ دارد و اگر مسئولین استان این آمادگی را داشته باشند فدراسیون مشتاقانه قبول می‌کند.

رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران خطاب به استاندار اردبیل تصریح کرد: اگر شما ترتیبی اتخاذ کنید که در شورای برنامه ریزی استان کمک مشخصی به هیأت کشتی استان انجام شود، باعث حل بسیاری از مشکلات این رشته ورزشی در استان اردبیل خواهد شد چرا که این رشته در این خطه ریشه دارد و نباید با منیت ها و اختلافات سطحی این ریشه را خشکاند.

دبیر از استاندار اردبیل دعوت کرد تا با حضور در فدراسیون کشتی بیشتر در مورد مشکلات کشتی استان اردبیل گفت و گوهای کارشناسی انجام شده و گره‌های کور رکود این رشته پر مدال و افتخارآفرین برای دیار سبلان گشوده شود.

آماده کمک به کشتی هستیم / ‏فدراسیون‬ برنامه ارائه کند

استاندار اردبیل نیز در این دیدار با قدردانی از اقدامات فدراسیون کشتی و حضور بیش از یک روزه در استان‌ها برای بررسی میدانی رشته ورزشی گفت: استعداد کشتی در استان اردبیل در تاریخ این استان به ثبت رسیده و اگر برنامه ریزی مناسبی از سوی هیئت کشتی استان اردبیل و اداره کل ورزش و جوانان صورت بگیرد قطعاً سایر دستگاه‌های اجرایی نیز پای کار می آیند.

اکبر بهنامجو فراگیر شدن ورزش در جامعه را خواستار شد و افزود: قطعاً ورزش می‌تواند مشکلات و آسیب‌های اجتماعی را بهتر از خرج بودجه‌های مالی حل کند و ما معتقدیم که سرمایه گذاری در ورزش یعنی سرمایه گذاری برای نشاط، شادابی و سلامتی جامعه و برای رسیدن به این هدف برنامه بلند مدت و کارشناسی مورد نیاز است.

بهنام جو در پایان خاطرنشان کرد: رئیس هیأت کشتی استان برنامه‌ای را با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان به استانداری ارائه دهد تا ما بر اساس آن برنامه بتوانیم به کشتی استان کمک کنیم./مهر

کد خبر : 16738

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس