سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 ژانویه 2021 | 23:26 ب.ظ
جانشین سپاه اردبیل:

تمام ظرفیت های سپاه حول محور محرومیت زدایی و اشتغال زایی است

تمام ظرفیت های سپاه حول محور محرومیت زدایی و اشتغال زایی است اردبیل – جانشین فرمانده سپاه استان اردبیل گفت: از تمام توان و ظرفیت های درون سازمانی و برون سازمانی به صورت برنامه ریزی شده برای پیشبرد برنامه های محرومیت زدایی و اشتغال زایی استفاده شود.

 سردار فرهنگ مستعد حصاری عصر چهارشنبه در جلسه هماهنگی برنامه‌های اشتغال زایی و محرومیت زدایی بسیج سازندگی که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور فرماندهان نواحی، مسئولین و مدیران بسبج سازندگی استان اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: تحقق عدالت اجتماعی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از تأکیدات ویژه رهبر معظم انقلاب اسلامی است که باید همگان برای تحقق این امر مهم تلاش کنیم‌.

وی بیان کرد: فعالیت‌های بسیج سازندگی در زمینه‌های اشتغال زایی و محرومیت زدایی در مناطق محروم و کم برخوردار استان اردبیل نیز در راستای تحقق عدالت اجتماعی مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی است‌.

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل تصریح کرد: بسیج و سپاه در کنار انجام مأموریت‌های مختلف، مردم یاری و مردم داری را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است و در شرایط سخت و بحرانی همراهی با مردم و خدمت صادقانه به ولی نعمتان را به نمایش گذاشته است‌.

وی افزود: از تمام توان و ظرفیت‌های درون سازمانی و برون سازمانی به صورت برنامه ریزی شده برای پیشبرد برنامه‌های محرومیت زدایی و اشتغال زایی استفاده شود.

مستعدحصاری با اشاره به اجرای پروژه‌های محرومیت زدایی در مناطق محروم روستایی، گفت: مشارکت و همراهی مردم روستا در پروژه‌های محرومیت زدایی مهم و حائز اهمیت است که باعث نشر و ترویج فرهنگ و روحیه جهادی و تلاش مردم برای عمران و آبادانی در مناطق محروم روستایی می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بیان کرد: توسعه کمی و کیفی صندوق‌های قرض الحسنه مردم یاری بسیج در مناطق مختلف استان، با هدف اشتغال زایی در استان در حال اجراست که در این راستا تاکنون اقدامات مؤثری در استان صورت گرفته است.

مستعد حصاری بیان کرد: در مسیر خدمت به ولی نعمتان باید سختی‌ها را تحمل کرد چرا که خدمت به مردم توفیق و فرصت ارزشمندی برای همه فرماندهان و مسئولان در بسیج و سپاه است.

وی با اشاره به روحیه جهادی رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس، افزود: رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس، با توکل به خداوند و با تاسی از شهدای کربلا و با روحیه جهادی در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح ایستادند و امروز وظیفه همه مسئولان و مدیران است که در جنگ اقتصادی و فرهنگی با روحیه جهادی به مردم خدمت کنند./مهر

کد خبر : 16732

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس