شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 ژانویه 2021 | 23:23 ب.ظ
نائب رئیس مجلس:

اتصال راه آهن اردبیل به مغان را پیگیری می‌کنیم

اتصال راه آهن اردبیل به مغان را پیگیری می‌کنیم گروه استان‌ها-نماینده مردم اردبیل، نیر، نیمن و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: اتصال راه آهن اردبیل به مغان را پیگیری می‌کنیم.

علی نیکزاد  در جریان بازدید از راه آهن اردبیل اظهار داشت:  اتصال راه آهن اردبیل به مغان را پیگیری خواهیم کرد و چشم انداز ریلی ما اتصال به خطوط آهن بین المللی است.

وی با بیان اینکه  اجرای و تکمیل پروژه راه آهن اردبیل بسیار ضروری است، گفت: اجرای پروژه  بعد از توقفی ۵ ساله کلید خورده است و  طبق وعده‌های دولت قرار است که این پروژه تا پایان دولت دوازدهم مورد بهره برداری قرار گیرد و این مسئله مورد انتظار مردم است.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نیمن و سرعین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در سفر وزیر راه صورتجلسه ای داشتیم که متعهد شده بودند بالغ بر ۱۰۰کیلومتر پروژه روسازی و ریل گذاری، اتمام کل زیر سازی و ۶ ایستگاه به بهره بردادی برسد که اگر این امر محقق شود می توان به جرات گفت سال ۱۴۰۰سال به صدا در آمدن سوت قطار در اردبیل خواهد بود.

نیکزاد تصریح کرد: تعریض جاده سرچم- اردبیل نیز از اولویت‌های  اساسی است که در این زمینه نیز انتظارمی‌رود این پروژه به مرحله اجرایی برسد.

وی  با اشاره به اینکه جذب اعتبارات ملی برای پروژه‌های استان اردبیل در اولویت است، افزود: در نظر داریم بتوانیم با جذب اعتبارات ملی عملیات اجرایی پروژه‌های شهرستان اردبیل را سرعت بخشیم./تسنیم

کد خبر : 16729

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس