دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 ژانویه 2021 | 19:07 ب.ظ
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور

وضعیت پروژه راه‌آهن اردبیل را به صورت مداوم بررسی می‌کنیم

وضعیت پروژه راه‌آهن اردبیل را به صورت مداوم بررسی می‌کنیم گروه استان‌ها – مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: با توجه به اهمیت پروژه راه‌آهن اردبیل به عنوان یکی از پروژه‌های مهم و استراتژیک کشور و نیز تحقق مطالبه مردم استان وضعیت این پروژه به صورت مداوم بررسی می‌شود.

خیراللّه خادمی ظهر امروز در بدو ورود به اردبیل در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت:  با توجه به اهمیت پروژه راه‌آهن اردبیل به عنوان یکی از پروژه‌های مهم و استراتژیک کشور و نیز تحقق مطالبه مردم استان وضعیت این پروژه به صورت مداوم بررسی می‌شود.

وی با اشاره به بازدید ویژه و بررسی آخرین وضعیت پروژه راه‌آهن اردبیل گفت: در راستای حل مشکلات این پروژه و برطرف‌سازی موانع آن با همکاری مجلس اقدامات خوبی تاکنون در سال‌های اخیر انجام یافته و تلاش بر اتمام این پروژه در اسرع وقت یکی از اولویت‌های اساسی است.

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل کشور با در نظر گرفتن اولویت و اهمیت یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که با جدیت پیگیری می‌کنیم و به همین منظور درصدد هستیم تا تمام سعی و تلاش خود را برای رفع آنان انجام دهیم.

خادمی ادامه داد: انتظار می‌رود با همکاری پیمانکار پروژه و تلاش مسئولان تا سال آینده این پروژه به بهره‌برداری برسد که بدون شک تحول عظیمی در توسعه و تحول استان پدید خواهد آورد./تسنیم

کد خبر : 16699

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس