سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 ژانویه 2021 | 19:05 ب.ظ
نماینده مردم شهرستان‌های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی

فرصت‌های اشتغال‌زایی در روستاهای اردبیل فراهم شود

فرصت‌های اشتغال‌زایی در روستاهای اردبیل فراهم شود گروه استان‌ها ـ نماینده مردم شهرستان‌های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار می‌رود فرصت اشتغال‌زایی در روستاهای اردبیل توسط مسئولان و مدیران اجرایی فراهم شود.

سیدغنی نظری ظهر امروز در دیدار با جمعی از مدیران اجرایی خلخال اظهار داشت: در راستای برنامه‌ریزی برای توسعه اشتغال در روستاها نیازمند توجه جدی مسئولان و مدیران اجرایی هستیم، چرا که بی‌توجهی به ظرفیت روستاها توسعه اقتصادی استان را با مشکل اساسی مواجه خواهد کرد.

وی با اشاره به این که روستاهای استان اردبیل به عنوان قطب مهم گردشگری و صنایع دستی هستند بیان کرد: باید در این زمینه در راستای اشتغال پایدار روستایی برنامه‌ریزی‌ها و تمهیدات مناسبی اندیشیده شود تا هر چه سریع‌تر مشکلات موجود در این زمینه برطرف‌سازی شود.

نماینده مردم شهرستان‌های خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای طرح هادی در روستاهای استان از دیگر مواردی است که با هدف کمک به بهبود وضعیت زندگی مردم شهرستان در دستور کار قرار گرفته و برنامه‌ریزی در این زمینه جزو اولویت‌های اساسی است.

نظری‌خانقاه ادامه داد: اجرای طرح آبرسانی و نیز رفع تداخل اراضی کشاورزی را در دستور کار قرار داده‌ایم و در این زمینه برای حل مشکلات مسکن و توسعه روستایی نیز نیازمند اقدامات اساسی مدیران استانی هستیم تا مشکلات و مطالبات روستائیان برطرف شود.

وی بیان کرد: اهمیت به اجرای طرح بوم‌گردی و بخش گردشگری منطقه نیز به عنوان یکی از اولویت‌های اساسی مطرح است که در این زمینه با توسعه روستایی استان می‌توان از مهاجرت جلوگیری به عمل آورده و توسعه اقتصادی را به دنبال داشت./تسنیم

کد خبر : 16696

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس