سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 26 ژانویه 2021 | 18:28 ب.ظ
مدیر شعب بانک کشاورزی استان اردبیل

بانک کشاورزی اردبیل به طرح‌های اشتغالزا تسهیلات می‌دهد

بانک کشاورزی اردبیل به طرح‌های اشتغالزا تسهیلات می‌دهد مدیر شعب بانک کشاورزی استان اردبیل گفت: این بانک حمایت از کشاورزان و فعالان اقتصادی مورد توجه قرار داده و درصدد است تسهیلات طرح‌های اشتغالزا را به موقع پرداخت کند.

داود رجبی روز سه‌شنبه افزود: هم‌اکنون پرداخت تسهیلات برای طرح‌های کشاورزی و گلخانه‌ای به سهولت انجام می‌گیرد و از اول سال جاری تاکنون تسهیلات ۱۰۰ هکتار طرح‌های گلخانه‌ای پرداخت شده است.

وی اظهارکرد: پیش‌تر متوسط پرداخت منابع به ازای هر مترمربع توسعه گلخانه چهار میلیون ریال بود که این رقم اکنون به ۱۲ میلیون ریال رسیده است.

رجبی از پرداخت تسهیلات به شهرک گلخانه‌ای پارس‌آباد مغان خبرداد وگفت: پرداخت تسهیلات برای این شهرک در سطح یک‌ هزار و ۶۰۰ هکتار در اولویت بانک قرار گرفته است.

وی درباره پرداخت تسهیلات شهرک گلخانه سامیان اردبیل افزود: سه هکتار از واحدهای این شهرک در حمایت بانک کشاورزی است و برای راه‌اندازی این طرح ۲۴۰ میلیارد ریال تسهیلات از سوی بانک کشاورزی پرداخت شده است.

مدیر شعب بانک کشاورزی استان اردبیل ادامه داد: شهرک گلخانه‌ای سامیان با مساحتی بالغ بر ۲۲ هکتار احداث شده که مورد حمایت بانک کشاورزی قرار گرفته است.

رجبی با بیان اینکه بانک کشاورزی از طرح‌های آبی استان هم حمایت کرده است، گفت: پرداخت ۲۱۳۰ میلیارد ریال تسهیلات برای اجرای طرح پایاب سد گیوی در دستور کار قرار گرفته بطوری‌که قسط اول این تسهیلات پرداخت شده و بقیه تسهیلات هم در فازهای بعدی پرداخت می‌شود.

وی پرداخت تسهیلات برای توسعه مکانیزاسیون کشاورزی را یادآور شد و اظهارکرد: برای توسعه مکانیزاسیون کشاورزی استان ۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است./ایرنا

کد خبر : 16663

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس