سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 26 ژانویه 2021 | 18:00 ب.ظ
استاندار اردبیل عنوان کرد؛

احتمال خودنمایی موج جدید کرونا در فصل سرما

احتمال خودنمایی موج جدید کرونا در فصل سرما اردبیل – استاندار اردبیل گفت: احتمال خود نمایی موج جدیدی از کرونا در فصل سرد وجود دارد باید این موج را با رعایت کامل پروتکل بهداشتی مدیریت کنیم.

 استاندار اردبیل در جلسه کارگروه تبلیغات مدیریت کرونا اظهار کرد: به محض تست مثبت نمونه جدید کرونا در بیمارستان باید اطرافیان و خانواده‌های فرد در همان روز مورد آزمایش قرار گیرد و جواب تست در اختیار کادر درمان قرار گیرد.

وی با بیان اینکه با تشخیص کادر درمان افراد باید در بیمارستان یا منزل قرنطینه شود افزود: باید با آموزش‌های لازم از شیوع پیک جدید کرونا پیشگیری کنیم تا زمان فصل سرما سپری شود.

استاندار اردبیل ادامه داد: اگر همه مردم و مسئولان با وحدت رویه و رعایت اصول بهداشتی آموزش‌های کمیته تبلیغات را مورد توجه قرار دهند خسارات وارده در پیک‌های گذشته را تجربه نخواهیم کرد.

وی با بیان اینکه مردم باید پروتکل‌های بهداشتی را بیش از پیش رعایت کنند تصریح کرد: اگر مردم فاصله اجتماعی و پروتکل بهداشتی را در اماکن عمومی، مراکز خرید، تاکسی‌ها و اتوبوس‌ها رعایت کنند دیگر مجبور به اعمال محدودیت‌های شدید نخواهیم بود.

بهنامجو تاکید کرد: نباید کرونا را تمام شده تلقی کنیم بلکه با توجه به روابط اجتماعی، کاهش دور همی‌ها، رعایت فواصل اجتماعی و استفاده از ماسک در همه شرایط زمان را برای تولید انبوه واکسن مدیریت کنیم.

استاندار اردبیل اظهار کرد: امیدواریم با رعایت اصول بهداشتی و جدی گرفتن موج جدید این بیماری که وضعیت شکننده دارد بتوانیم تا آخر تابستان از شر این ویروس خلاص شویم.

وی گفت: تبلیغات محیطی از سوی کارگروه تبلیغات به شیوه‌های مختلف انجام می‌شود و مردم و مسئولان در محل زندگی، محل کار و مراکز عمومی با رعایت این آموزش‌ها و تبلیغات می‌توانند کادر درمان و عوامل ستاد کرونا را کمک کنند تا شاهد عواقب ناخوشایند این وضعیت نشویم./مهر

کد خبر : 16648

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس