دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: دوشنبه 25 ژانویه 2021 | 19:27 ب.ظ
شرکت سرمایه‌گذاری با سهامداری خود مردم در اردبیل راه‌اندازی می‌کنیم؛

ظلم در حق کارگر در بخش خصوصی مشهود است

ظلم در حق کارگر در بخش خصوصی مشهود است گروه استان‌ها – رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: پیگیر ایجاد یک شرکت سرمایه‌گذاری برای استان اردبیل هستیم به گونه‌ای که مردم استان خود سهام‌دار آن باشند.

صدیف بدری صبح امروز در بازدید میدانی برای پیگیری رفع مشکلات مردم اظهار داشت: احصاء و دریافت مطالبات و مشکلات اهالی و پیگیری برای رفع مشکلات آن‌ها از سوی دستگاه‌های مربوطه اولویت اساسی است.

وی اظهار کرد: اجرا و تکمیل شبکه فاضلاب را که از خواسته‌های اصلی ساکنین قدردان محله است، در اولویت پیگیری قرار می‌دهیم و سپس با پیگیری از شهرداری تلاش می‌کنیم مشکل آسفالت معابر محله را هم برطرف‌سازی کنیم.

بدری ادامه داد: کشور از نظر اقتصادی در شرایط مناسبی نیست و به‌تبع آن وضعیت معیشتی و درآمدی مردم نیز مناسب نیست که این معضل علاوه بر دلایل بین‌المللی اغلب به ساختار معیوب مدیریت مربوط می‌شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس بیان کرد: شان مردم ایران در این نیست که امروز قوانین ما دلال‌پرور باشد و تولیدکننده و کشاورز به سبب این قوانین متضرر شود و دلالان روز به روز فربه‌تر شوند چرا که امروز خرید خانه برای اکثریت مردم به‌خصوص جوانان به رویا تبدیل شده است.

بدری افزود: اعتبارات کل طرح فاضلاب اردبیل تا پایان سال ۹۶ بود که خوشبختانه توانستیم این اعتبارات را تمدید کنیم که مشکلات محلات شهر در این حوزه از جمله محله هاشم‌آباد مرتفع خواهد شد.

وی تصریح کرد: هر اندازه از معابر محله هاشم‌آباد در سال پیش‌رو از سوی شهرداری زیرسازی و آماده آسفالت شود، اعتبار آن را از محل اعتبارات قیر رایگان پرداخت خواهیم کرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: پیگیر ایجاد یک شرکت سرمایه‌گذاری برای استان اردبیل هستیم به گونه‌ای که مردم استان خود سهام‌دار آن باشند.

بدری افزود: ایراد و مشکلی در قانون موجود داریم که در حق کارگر ظلم می‌شود و این روند به‌خصوص در بخش خصوصی باید اصلاح شود.

بدری ادامه داد: کنترل قیمت نهاده‌ها به بهره‌مندی تولیدکنندگان از ارزش افزوده منجر می‌شود که در این زمینه توجه جدی به مشکلات کشاورزان، دامداران و تولیدکنندگان صنایع مرتبط با این حوزه‌ها باید مورد توجه واقع شود.

وی تصریح کرد: در راستای کنترل قیمت‌های نهاده‌های دامی و کشاورزی همچون شیر یا گوشت به گونه‌ای اقدام شود که تولیدکننده‌ها از ارزش افزوده تولیدات خود بهره‌مند شوند.

در ادامه اهالی محله حسینی محله مواردی همچون ضرورت آسفالت معابر محله، تکمیل شبکه فاضلاب، تغییر جای برخی تیر برق های جامانده از عقب‌نشینی معابر، علمک‌گذاری گاز برای برخی منازل و همچنین رفع مشکل اُفت فشار آب در محله را از مهم‌ترین مشکلات خود عنوان کردند.

در این دیدار مواردی همچون تکمیل شبکه فاضلاب، برف‌روبی معابر هنگام بارش برف، اصلاح کانیوهای معابر، آسفالت کوچه ها و رفع مشکل افت فشار آب در برخی نقاط محله از جمله مهم‌ترین نیاز اهالی محله جمشیدآباد عنوان شد./تسنیم

کد خبر : 16630

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس