چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: دوشنبه 25 ژانویه 2021 | 19:24 ب.ظ
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل

انتقاد امام جمعه اردبیل از ادبیات التماس در دیپلماسی خارجی ایران / با التماس ذلیلانه به نتیجه‌ای نخواهیم رسید‌

انتقاد امام جمعه اردبیل از ادبیات التماس در دیپلماسی خارجی ایران / با التماس ذلیلانه به نتیجه‌ای نخواهیم رسید‌ گروه استان‌ها – نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: مسئولان در وزارت خارجه یقین داشته باشند که با التماس ذلیلانه به نتیجه‌ای نخواهند رسیده و انعطاف در سیاست خارجی خوب است اما در جای که انعطاف راهگشا باشد.

آیت‌الله سیدحسن عاملی ‌اظهار داشت: حدود چهار سال پیش در مجلس خبرگان به وزیر امور خارجه عرض کردم با ادبیات التماس، ذلت و هوان با آل سعود صحبت نکنید، این ادبیات آن‌ها را جری و غرور مقدس ملت ما را می‌شکند و با ادبیات انقلاب اسلامی در تنافی کامل است اما اذن واعیه در کار نبود.

امام جمعه اردبیل ادامه داد: این روزها ادبیات فوق به اوج رسیده و شخصاً به عنوان یک ایرانی احساس حقارت بسیار سنگین می‌کنم، نه جسارت و جنایت چندین ساله آل سعود مایه عبرت شد و نه به عمق کینه بن سلمان و بی‌اختیار بودن او توجه شد و نه به ادبیات عزت مدارانه حضرت امام و مقام معظم رهبری وقعی نهاده شده است.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل بیان کرد: عزیزان ما در وزارت خارجه یقین داشته باشند که با التماس ذلیلانه به نتیجه‌ای نخواهند رسیده و انعطاف در سیاست خارجی خوب است اما در جای که انعطاف راهگشا باشد./تسنیم

کد خبر : 16627

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس