دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: یکشنبه 24 ژانویه 2021 | 13:48 ب.ظ
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اردبیل

امکان اجرای تئاتر در اردبیل فراهم شد

امکان اجرای تئاتر در اردبیل فراهم شد گروه استان‌ها – مدیرکل فرهنگ و ارشاد اردبیل گفت: با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، امکان اجرای تئاتر در سالن اصلی مجتمع فرهنگی و هنری فدک اردبیل و مجتمع‌های فرهنگی و هنری شهرستان‌های استان با ۳۰ درصد ظرفیت سالن‌ها مهیا خواهد شد.

عبداللّه بحرالعلومی اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، از اسفند سال گذشته، تاکنون هیچ اجرایی برای مخاطب در استان اردبیل، بر روی صحنه نرفته است و حتی جشنواره تئاتر استانی امسال بدون تماشاگر و با اکران فیلم نمایش ها برگزار شد.

وی افزود: با هماهنگی لازم ستاد مقابله با کرونا و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، امکان اجرای تئاتر در سالن اصلی مجتمع فرهنگی و هنری فدک اردبیل و مجتمع‌های فرهنگی و هنری شهرستانهای استان با ۳۰ درصد ظرفیت سالن‌ها مهیا خواهد شد و گروه‌ها با رعایت موارد ذکر شده می توانند آثار خود را به روی صحنه ببرند.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اردبیل گفت: اجراها با توجه به شرایط فعالیتها از سوی ستاد کرونا در وضعیت زرد و آبی پیش بینی شده و تدارکات لازم دیده شده و صرفاً در مکانهای اعلام شده مقدور خواهد بود و در صورت تغییر وضعیت، تابع ضوابط اعلامی خواهد بود.

بحرالعلومی ادامه داد: نمایش «ایچیمده بیر آراز آددیملاییر» نخستین اجرای تئاتر در استان اردبیل پس از شیوع ویروس کروناست که از ششم تا پانزدهم بهمن ماه ساعت ۱۷ در مجتمع فرهنگی و هنری فدک اردبیل خواهد بود.

وی اظهار کرد: این اثر به نویسندگی عارف مهتاب و کارگردانی غریب منوچهری است و عباس جاهد، نسترن اکبرزاده بازیگرانی هستند که به ایفای نقش در این نمایش می پردازند و تیزر آن از فیاض بهرام است.

بحرالعلومی افزود: نمایش «ایچیمده بیر آراز آددیملاییر» کاری زا گروه تئاتر مغان هنر است که علاقه‌مندان میتوانند بلیت اینترنتی این نمایش را از ebilit.comخریداری کنند./تسنیم

کد خبر : 16611

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس