جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: یکشنبه 24 ژانویه 2021 | 15:38 ب.ظ
فرماندار اردبیل

اردبیل جزو شهرستان‌های برتر در ایجاد اشتغال برای زندانیان است

اردبیل جزو شهرستان‌های برتر در ایجاد اشتغال برای زندانیان است گروه استان‌ها ـ فرماندار اردبیل گفت: اردبیل جزو شهرستان‌های برتر در ایجاد اشتغال برای زندانیان است.

مسعود امامی‌یگانه امروز در بازدید از زندان مرکزی استان اردبیل با همراهی رئیس کل زندان‌های استان اظهار داشت:  زندان اردبیل با ایجاد کارگاه‌های اشتغال و حرفه‌آموزی در زندان توانسته  جزو شهرستان‌های برتر در ایجاد اشتغال برای زندانیان باشد که  این برنامه‌ها به یقین استمرار خواهد داشت تا بتوانیم شاهد توسعه فعالیت‌ها در این حوزه برای کاهش مشکلات این بخش باشیم.

وی ضمن تشکر و قدردانی از برنامه‌ها و اقدامات انجام شده برای  توسعه زندان‌ها در حوزه‌های فرهنگی، آموزشی، تربیتی و همچنین ایجاد مهارت در زندانیان با حرفه آموزی افزود: افرادی که دورهای مهارت آموزی را طی می‌کنند پس از سپری نمودن دوره محکومیت وارد بازار کار خواهند شد.

فرماندار اردبیل با اشاره به وضعیت زندانی‌های جرایم غیر عمد تصریح کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی جامعه انتظار می‌رود اهتمام ویژه‌ای به خانواده‌های زندانیان جرائم غیرعمد داشته باشیم تا شاهد کاهش آسیب‌های اجتماعی و ناهنجاری‌ها در جامعه باشیم.

امامی یگانه همچنین ضمن تشکر از اقدامات انجام شده در زندان‌ها در زمان شیوع کرونا بیان کرد: خوشبختانه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، انجام آزمایشات تخصصی، گندزدایی اماکن عمومی توانستیم شیوع ویروس کرونا را در زندان‌ها کنترل کنیم و هیچ مورد مشکوک و مبتلا به ویروس کرونا در زندان‌های استان اردبیل نداشته باشیم.

وی با بیان اینکه زندان یک قسمت جدایی‌ناپذیر از جامعه به شمار می‌رود، افزود:  در راستای تأمین اعتبارات و مجهزسازی زندان‌های استان طی جلساتی با استاندار محترم مقرر شد  با عنایت استاندار و پیگیری‌های انجام شده  نیازهای اعتباری زندان‌های استان و شهرستان‌ها رفع شود./تسنیم

کد خبر : 16605

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس