شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: یکشنبه 24 ژانویه 2021 | 13:28 ب.ظ
عضو کمیسیون عمران مجلس

نتایج ‌اکتشاف نفت و گاز مغان نیمه نخست سال ۱۴۰۰ نهایی می‌شود‌

نتایج ‌اکتشاف نفت و گاز مغان نیمه نخست سال ۱۴۰۰ نهایی می‌شود‌ گروه استان‌ها – عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته موضوع مطالعه و اکتشاف نفت و گاز مغان در نیمه نخست سال ۱۴۰۰ نهایی می‌شود.

صدیف بدری  اظهار داشت: در دیدار با وزیر نفت و پیگیری‌های به عمل آمده مطالعه و اکتشاف نفت مغان به صورت جدّی مورد مطالعه قرار گرفته و در راستای دستیابی به نتایج مهم در این زمینه تصمیمات اساسی اتّخاذ شد.

وی با اشاره به این که موضوع مطالعه و اکتشاف نفت مغان به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته است، بیان کرد: به همین منظور با تمهیدات به کار گرفته شده موضوع مطالعه و اکتشاف نفت و گاز مغان در نیمه نخست سال ۱۴۰۰ نهایی می‌شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل ادامه داد: در راستای توسعه سرمایه‌گذاری و نیز تأمین منابع پایدار برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته است و برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای حمایت از سرمایه‌گذاران و تولید و تأمین مواد اولیه نفت و گاز مورد توجه قرار گرفته است.

بدری در ادامه با اشاره به وضعیت مسکن نیز گفت: با اقدامات لازم در راستای تأمین منابع پایدار و تزریق اعتبارات بانک‌ها به صندوق ملی مسکن در راستای عرضه مسکن به افراد واجد شرایط برنامه‌های خوبی در سطح استان اجرایی شود.

وی اظهار کرد: طرح جهش تولید مسکن به عنوان یکی از نیازهای اساسی برای فراهم کردن خانه برای افراد با دهک‌های پایین جامعه است که با توجه به لزوم تولید سالانه یک میلیون واحد مسکونی در کشور به دنبال برنامه‌ریزی‌های اساسی در این زمینه هستیم.

بدری افزود: مراودات بانک‌ها یکی از مواردی است که سبب تعلّل در اجرای پروژه‌ها در حوزه مسکن می‌شود که به همین منظور اقدامات لازم برای حل مشکلات موجود در این زمینه و اجرای طرح‌ اخذ مالیات از خانه‌های خالی را در دستور کار قرار داده‌ایم./تسنیم

کد خبر : 16598

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس