شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: شنبه 23 ژانویه 2021 | 23:26 ب.ظ

تحقق پی‌درپی وعده‌های رئیس قوه قضاییه/ سبلان پارچه فردا به صاحب اصلی‌اش بازگردانده می‌شود‌

تحقق پی‌درپی وعده‌های رئیس قوه قضاییه/ سبلان پارچه فردا به صاحب اصلی‌اش بازگردانده می‌شود‌ گروه استان‌ها ـ رئیس‌کل دادگستری استان اردبیل گفت: با پیگیری‌های مکرر سبلان پارچه فردا به صاحب اصلی‌ش بازگردانده می‌شود.

ناصر عتباتی اظهار داشت: با توجه به اهمیت بسیار مهم این کارخانه در استان و منطقه و پیرو سفر رئیس قوه قضاییه به استان و پیگیری مصوبات از سوی دادگستری استان کارخانه سبلان پارچه فردا به صاحب اصلی‌ش بازگردانده می‌شود.

وی با بیان اینکه موضوع رسیدگی و تعیین تکلیف کارخانه سبلان پارچه اردبیل یک مطالبه عمومی در استان اردبیل است، گفت: فردا سبلان پارچه تحویل صاحب اصلی می‌شود تا بتواند فعالیتش را با تمام قوت در اردبیل شروع کند.

رئیس‌کل دادگستری استان اردبیل ابراز کرد: سبلان پارچه از ظرفیت عظیم اشتغال و توسعه برخوردار است که امیدواریم با رفع مسائل و مشکلات این کارخانه به‌زودی شاهد رونق اشتغال و رفع بیکاری در استان باشیم.

عتباتی با اشاره به اینکه دیوان‌عالی حکم بازگشت کارخانه به مالک اصلی را صادر کرد، گفت: تعیین تکلیف بدهی‌های کارخانه به بانک و تسریع در روند اشتغال و ارتقای تولید در دستور کار است.

وی افزود: کارخانه سبلان پارچه جزء کارخانه‌های تراز نخست کشور است که از صفر تا صد صنعت نساجی و تولید پوشاک را انجام می‌دهد و با تحویل این کارخانه به صاحب اصلی‌اش امیدواریم زمینه خوداتکایی و عرضه محصولات باکیفیت با تکیه بر توان بومی را به نمایش بگذاریم./تسنیم

کد خبر : 16585

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس