دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: شنبه 23 ژانویه 2021 | 13:37 ب.ظ
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس

کارخانه تولید قطعات خودرو در اردبیل با اشتغال‌زایی برای ۱۰۰۰ نفر احداث می‌شود

کارخانه تولید قطعات خودرو در اردبیل با اشتغال‌زایی برای ۱۰۰۰ نفر احداث می‌شود گروه استان‌ها – نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: کارخانه تولید قطعات خودرو با اعتبار اولیه ۵۰۰ میلیارد تومان در ۲۰ ماه آینده در اردبیل احداث شده و زمینه اشتغال مستقیم یک هزار نفر از جوانان بیکار منطقه را فراهم می‌کند.

سید کاظم موسوی در نشست مشترک بامدیرعامل ایران خودرو و سرمایه گذار این طرح، بابیان اینکه اجرای این طرح با اعتبار اولیه ۱۵ تا ۲۰ میلیون یورو معادل ۵۰۰ میلیارد تومان به زودی در اردبیل آغاز خواهد شد اظهار داشت: با اجرای این طرح بیش از یک هزارنفر از جوانان جویای کار منطقه صاحب شغل می‌شوند.

مقیمی، مدیر عامل ایران خودرو هم با بیان اینکه این شرکت هماهنگی‌های لازم را برای اختصاص تسهیلات بانکی لازم برای اجرای این طرح انجام خواهد داد، تاکید کرد:بمحض آغاز اجرای این طرح، قرار داد تضمین خرید قطعات تولید شده در این کارخانه منعقد خواهد شد.

صمدی، سرمایه گذار کارخانه تولید قطعات خودروی اردبیل هم ابراز امیدواری کرد با حمایت همه جانبه مسئولان کشوری واستانی، بانک‌های عامل وشرکت ایران خودرو این طرح در ۲۰ ماه آینده به بهره برداری برسد./تسنیم

کد خبر : 16571

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس