سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 21 ژانویه 2021 | 23:43 ب.ظ
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور

۷۰۰میلیارد تومان برای تقویت زیرساخت‌های آموزش مجازی مدارس کشور اختصاص یافت

۷۰۰میلیارد تومان برای تقویت زیرساخت‌های آموزش مجازی مدارس کشور اختصاص یافت گروه استان‌ها – رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: ۷۰۰میلیارد تومان برای تقویت زیرساخت‌های آموزش مجازی مدارس پیش‌بینی شده است.

مهراله رخشانی مهر اظهار داشت:در بودجه سال ۱۴۰۰، ۷۰۰میلیارد تومان برای تقویت زیرساخت‌های آموزش مجازی مدارس پیش‌بینی شده است که این امر اعتبار بسیار خوبی در این حوزه حساب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه از این اعتبارات برای تقویت فضای مجازی، هوشمندسازی مدارس و تهیه تبلت برای دانش‌آموزان استفاده می‌شود، افزود: انتظار می‌رود با اختصاص این اعتبارات اقدامات قابل توجهی انجام گیرد.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با بیان اینکه طرحی بنام طرح هدایت توسط وزارت آموزش و پرورش در راستای کمک به دانش‌آموزان نیازمند در حال اجرا است، گفت: در این طرح با همکاری خیرین، دستگاه‌های اجرایی در راستای تهیه تبلت برای دانش‌آموزان نیازمند همکاری خواهیم کرد.

رخشانی‌مهر بیان کرد: متأسفانه در سال۹۹ اعتباری برای تهیه تبلت، گوشی برای دانش‌آموزان نیازمند تعلق نگرفته بود که با پیگیری‌های انجام شده این امر در بودجه سال ۱۴۰۰ فراهم شد.

وی تصریح کرد: در سفر به پارس‌آباد از پروژه‌های مختلف بازدید کردیم که قرار شد پروژه‌هایی که عملیات اجرایی آنها در مراحل پایانی قرار دارد در دهه فجر به بهزه‌برداری برسد.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور بیان کرد: خوشبختانه در مدارس پارس‌آباد، اصلاندوز و بیله‌سوار بخاری‌های نفتی جمع آوری شده است و تمامی وسایل گازسوز مدارس به شکل استاندارد تهیه شده است./تسنیم

کد خبر : 16527

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس