سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه 20 ژانویه 2021 | 16:47 ب.ظ
رئیس کل دادگستری اردبیل:

حکم قطعی متهمان پرونده گمرک استان اردبیل صادر شد

حکم قطعی متهمان پرونده گمرک استان اردبیل صادر شد اردبیل – رئیس کل دادگستری اردبیل گفت: با صدور حکم قطعی متهمان پرونده گمرک استان اردبیل متهمان به ۱۰ سال حبس، انفصال از خدمات دولتی، جزای نقدی و شلاق محکوم شدند.

به گزارش پایگاه خبری گام دوم، ناصر عتباتی از صدور حکم قطعی متهمان پرونده گمرک استان اردبیل خبر داد و اظهار کرد: در پرونده گمرک برای ۱۰ نفر محکومیت قطعی صادر شده است که تعدادی از کارکنان گمرک اردبیل، گمرک شهرستان آستارا و گمرک استان آذربایجان شرقی و نیز تعدادی افراد شخصی جزو محکومین بود.

وی افزود: این پرونده با همکاری اداره کل اطلاعات استان اردبیل و دستگاه قضائی استان تشکیل و در مراحل مختلف مورد رسیدگی واقع شد که برای هر یک از متهمان اصلی این پرونده محکومیت قطعی ۱۰ سال حبس، انفصال از خدمات دولتی، جزای نقدی و شلاق صادر شده است.

رئیس کل دادگستری اردبیل در ادامه به صدور حکم بدوی متهمان پرونده منابع طبیعی شهرستان مشگین شهر نیز اشاره کرد و گفت: در پرونده مربوط به منابع طبیعی شهرستان مشگین شهر برای ۱۰ نفر متهم که با استفاده از موقعیت شغلی و ارتشاء اقدامات مجرمانه مرتکب شده بودند رأی بدوی صادر شد.

عتباتی خاطرنشان کرد: پرونده تخلفات منابع طبیعی پس از بررسی دقیق مستندات و مدارک در دادسرای اردبیل و دادگاه کیفری ۲ اردبیل منتهی به حکم محکومیت شده است.

کد خبر : 16491

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس