سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه 20 ژانویه 2021 | 11:45 ق.ظ
نایب‌رئیس مجلس:

دارایی‌های کشت و صنعت در طول ۶ ماه باید ۲۰ درصد افزایش یابد

دارایی‌های کشت و صنعت در طول ۶ ماه باید ۲۰ درصد افزایش یابد گروه استان‌ها-نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر در طول شش ماه هیئت مدیره کشت و صنعت مغان نتواند سودآوری برای آن به دست آورد، بهتر است مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره کنار بکشند.

علی نیکزاد در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  باید با نگاه درست و منطقی این بنگاه اقتصادی مدیریت شود و اگر در طول شش ماه هیئت مدیره کشت و صنعت مغان نتواند دارایی‌های کشت و صنعت را ۲۰ درصد افزایش داده و سودآوری برای آن به دست آورد، بهتر است مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره استعفا داده و کنار بکشند.

وی افزود: کشت و صنعت مغان، مجموعه استراتژیک و بزرگی است که در صورت اداره صحیح برکات زیادی را برای مردم خواهد داشت و می‌تواند بار بزرگی از بیکاری و عدم اشتغال را از دوش منطقه بردارد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس با اشاره به اینکه مدیریت کشت و صنعت به‌هیچ وجه درست و منطقی به‌نظر نمی‌رسد، بیان کرد: بهترین مدیریت در این بنگاه اقتصادی باید بر این مبنا باشد تا سهام آن به خود مردم واگذار شود.

نیکزاد با بیان اینکه بهتر است از ظرفیت این مجموعه در جهت توسعه کشاورزی منطقه بهترین استفاده را بکنیم، تصریح کرد: دو هزار نفر در این بنگاه اقتصادی مشغول بکار شده‌اند و بیش از ۸۰۰ میلیارد تومانی در این بنگاه اقتصادی گردش مالی وجود دارد./تسنیم

کد خبر : 16487

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس