دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: دوشنبه 18 ژانویه 2021 | 20:14 ب.ظ
رئیس کل دادگستری استان اردبیل

جلوگیری از غارت برق در استان اردبیل / با استخراج‌کنندگان غیر‌مجاز ارز دیجیتال برخورد می‌شود‌

جلوگیری از غارت برق در استان اردبیل / با استخراج‌کنندگان غیر‌مجاز ارز دیجیتال برخورد می‌شود‌ گروه استان‌ها ـ رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: با استخراج‌کنندگان غیر مجاز ارز دیجیتال برخورد می‌شود.

ناصر عتباتی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در خصوص مقابله با استخراج غیرمجاز ارز دیجیتال، به قید فوریت به روسای حوزه‌های قضایی، دادستان‌های تابعه استان، اداره اطلاعات استان، سازمان اطلاعات سپاه استان و پلیس امنیت اقتصادی استان دستور داده شد تا در راستای صیانت از بیت‌المال در هماهنگی کامل با یکدیگر نسبت به شناسایی غیر مجاز عوامل استخراج ارز دیجیتال که موجب هدر رفت انرژی برق استان و خاموشی برق صنعتی، خانگی و معابر  شده و نارضایتی مردم را رقم زده است هر چه سریع‌تر اقدام کنند.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل بیان کرد:  از شرکت توزیع برق استان نیز درخواست می‌شود تا مشترکین پرمصرف و مشکوک  را شناسایی کرده و جهت بررسی موضوع و اقدام لازم قانونی در اختیارمسئولین حوزه‌های قضایی قرار دهند.

عتباتی تاکید کرد: هرگونه فعالیت غیرمجاز در این زمینه باید سریعا شناسایی و با مرتکبین اقدام لازم قانونی انجام گیرد.

حمایت‌های را لازم برای حفاظت از تاریخ و فرهنگ غنی انجام می‌دهیم

عتباتی همچنین ‌در نشست با مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل اظهار داشت: ایران مهد تمدن در جهان است و همه ما به تاریخ و فرهنگ غنی این سرزمین می‌بالیم و حمایت‌های لازم را برای حفاظت از آن انجام خواهیم داد.

وی حفاظت و حراست از میراث فرهنگی و هویت تاریخی ایران را وظیفه تک تک مردمان این سرزمین عنوان کرد و افزود: با تشدید برخوردهای قضایی و حقوقی با متخلفان و سوء استفاده‌کنندگان از این مواریث، در راستای حفاظت هر چه بیشتر از آن تلاش می‌کنیم.

نادر فلاحی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل نیز با قدردانی از دستگاه قضایی استان و در راس آن رئیس کل دادگستری استان از اقدامات حفاظتی اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان تداوم این اقدامات را زمینه‌ساز جلوگیری از دست‌درازی به آثار تاریخی و میراث‌فرهنگی منطقه عنوان کرد.

لوح تقدیر وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به دکتر ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان اردبیل به پاس قدردانی از حمایت‌های حقوقی و قضایی در حفظ میراث فرهنگی استان طی مراسمی توسط مدیرکل میراث فرهنگی استان اردبیل و جمعی از پرسنل این اداره به ایشان تقدیم شد./تسنیم

کد خبر : 16440

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس