جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: دوشنبه 18 ژانویه 2021 | 14:20 ب.ظ
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل

گلایه دادستان ‌اردبیل از دستگاه‌های فرهنگی / فضاسازی ایام فاطمیه در سطح شهر مناسب نبود

گلایه دادستان ‌اردبیل از دستگاه‌های فرهنگی / فضاسازی ایام فاطمیه در سطح شهر مناسب نبود گروه استان‌ها – دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: باتوجه به اینکه دستگاه‌های اردبیل در حوزه شهری و فرهنگی باید تدارکاتی را از پیش برای فضاسازی در ایام فاطمیه در نظر می‌گرفتند، اما متاسفانه این مهم انجام نشد و این مسئله نیاز به بررسی دارد.

سیدعبدالله طباطبایی اظهار داشت: اردبیل به عنوان پایتخت حسینیت باید الگوی دیگر شهرهای کشور در رابطه با برگزاری آئین‌ها و مراسم‌های مذهبی باشد،‌ همانطور که در سال‌های گذشته هم بدین منوال بوده اما در این راستا متاسفانه در ایام فاطمیه امسال شاهد کم‌کاری برخی متولیان و دستگاه‌های شهری و فرهنگی در فضاسازی و فضاآرایی شهری بودیم که این موضوع باید علت‌شناسی و بررسی شود.

وی با اشاره به اهمیت وظیفه بخش‌های فرهنگی در دستگاه‌های مختلف در سطح استان گفت: ما در تمامی ادارات همچون استانداری، شهرداری، فرمانداری و سایر ارگان‌ها بخش‌های فرهنگی داریم که باید به چنین موضوعاتی عنایت کامل داشته باشند و با برنامه‌ریزی دقیق پیش از زمانبندی نسبت به فضاسازی شهری و آماده‌سازی معابر در چارچوب وظایف خود اقدام کنند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل تصریح کرد: به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) برنامه‌های مذهبی در آستان مقدس امامزاده سیدصدرالدین اردبیل با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد که از بانیان و زحمت‌کشان این آستان نهایت قدردانی را داریم.

به گفته طباطبایی در مناسبت‌های ویژه مذهبی فضاسازی و آماده‌سازی معابر شهری اهمیت بالایی داشته و در این راستا می‌بایست نهادهای مربوطه نهایت اهتمام را نسبت به این موضوع داشته باشند./تسنیم

کد خبر : 16433

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس