چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: یکشنبه 17 ژانویه 2021 | 15:45 ب.ظ
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اردبیل

جشنواره “رفیق خوشبخت ما” و “چلچراغ” در اردبیل برگزار می‌شود

جشنواره “رفیق خوشبخت ما” و “چلچراغ” در اردبیل برگزار می‌شود معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: جشنواره کشوری “رفیق خوشبخت ما” با موضوع شهید حاج قاسم سلیمانی همزمان با سراسر کشور در این استان نیز برگزار می‌شود.

سعید جوادزاده روز یکشنبه افزود: این جشنواره با هدف آشنایی نسل جوان با سبک زندگی و الگوی رفتاری، اخلاقی و تربیتی مکتب سردار شهید سلیمانی و ترویج فرهنگ از خودگذشتگی و بشردوستی سردار دل‌ها در جامعه برگزار می‌شود.

وی محور برگزاری این  جشنواره را شعر، روایت، مقاله، دلنوشته، خوشنویسی، فیلم‌نامه، پوستر، موشن گرافیک، فیلم کوتاه، نمایشنامه و اپلیکیشن ذکر و اظهارکرد: مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا ۱۳ بهمن ماه است و ۱۵ بهمن ماه نتایج داوری اعلام خواهد شد.

جوادزاده با بیان اینکه علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را از طریق آدرس اینترنتی جشنواره به نشانی http://javanan.rcs.ir/rafigh ارسال کنند، ادامه داد: شرکت در این جشنواره برای عموم آزاد است و هر فرد می تواند حداکثر در دو رشته آثار خود را به این جشنواره ارسال کنند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: رویکرد این جشنواره فرهنگی، تربیتی ، هنری و تبیین مبانی فکری و سبک زندگی شهید است و جهت آشنایی داوطلبان، جوانان، کارکنان و عموم مردم با ویژگی‌های سردار دل‌ها اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه جشنواره ملی “رفیق خوشبخت ما” به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی برگزار می شود، تشریح کرد: سردار دل‌ها نماد ایثار، تواضع، حق‌جویی مظلومین عالم، فروتن و خستگی‌ناپذیر است و شهید والامقام شهید حاج قاسم سلیمانی یکی از بهترین الگوهای اخلاقی، معرفتی، معنوی و نمونه‌ای برجسته از مدیریت جهادی و سرمشق برای جوانان است.

جوادزاده همچنین به برگزاری جشنواره ملی پوستر “چلچراغ” اشاره کرد و افزود: این جشنواره برای نذر ۴۰ کار خیر و بشردوستانه به نیابت از سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود.

او گفت: نذر اعمال مذهبی، نذر اعمال فرهنگی، نذر اعمال بشردوستانه، نذر خدمات داوطلبانه و نذر طرح‌های ابتکاری و خلاقانه از محورهای این رویداد فرهنگی است.

وی اظهارکرد: علاقه‌مندان تا ۱۵ بهمن ماه می‌توانند آثار خود را از طریق آدرس اینترنتی HTTP://JAVANAN.RCS.IR/۴۰CHERAGH به این رویداد ارسال کنند./ایرنا

کد خبر : 16400

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس