دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: یکشنبه 17 ژانویه 2021 | 15:29 ب.ظ
برخورد بدون مماشات با سوداگران مرگ در اردبیل؛

هیچ اغماضی در برابر قاچاقچیان مواد مخدر نداریم‌

هیچ اغماضی در برابر قاچاقچیان مواد مخدر نداریم‌ گروه استان‌ها – دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: در برخورد با سوداگران مرگ هیچ شوخی و اغماضی در کار نیست و تمام سعی و تلاش خود را برای برخورد قانونی و جدی و بدون اغماض با قاچاقچیان مواد مخدر در دستور کار قرار داده‌ایم.

سیدعبدالله طباطبائی  از کشف ۵ کیلوگرم مواد مخدر از انواع مختلف از قاچاقچیان مواد مخدر در اردبیل اظهار داشت: برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای برخورد بدون مماشات با قاچاقچیان مواد مخدر در استان حاکم است.

وی افزود: با پیگیری های انجام شده از جانب دادسرای مرکز استان و با صدور دستورات لازم قضائی و همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر  استان ، حوالی ساعت ۰۵:۰۰  بامداد یوم جاری مقدار ۳ کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین و ۲ کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه از یک زن و مرد کشف و دو نفر متهم با صدور قرار مناسب راهی زندان شدند.

طباطبایی تصریح کرد: با توجه به زمان کشف این مواد در حوالی صبح ، سوداگران مرگ باید  بدانند که چشم بینای عدالت همیشه بیدار بوده و  تشکیلات قضایی استان در زمینه برخورد قانونی با قاچاقچیان مواد مخدر‌ هیچ مماشاتی نخواهد داشت و در این زمینه هیچ خط قرمزی  وجود ندارد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل ادامه داد: در برخورد با سوداگران مرگ هیچ شوخی و اغماضی در کار نیست و تمام سعی و تلاش خود را برای برخورد قانونی و جدی و بدون اغماض با قاچاقچیان مواد مخدر در دستور کار قرار داده‌ایم.

طباطبائی ادامه داد: جلوگیری از قاچاق مواد مخدر و نیز اشد مجازات برای قاچاقچیان یکی از اولویت‌های دستگاه قضائی و نیروی انتظامی است که به همین منظور با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در دستور کار است تا درس عبرتی برای دیگران شود./تسنیم

کد خبر : 16391

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس