دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: شنبه 16 ژانویه 2021 | 23:39 ب.ظ
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل

۱۴۷ قرارداد با سرمایه‌گذاران شهرک‌های صنعتی اردبیل منعقد شد

۱۴۷ قرارداد با سرمایه‌گذاران شهرک‌های صنعتی اردبیل منعقد شد مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از انعقاد ۱۴۷ قرارداد با سرمایه‌گذاران شهرک‌های صنعتی این استان در سال جاری خبر داد.

محمد اهلی روز شنبه با اشاره به اینکه آمار مذکور یک رکورد بزرگ برای شهرک‌های صنعتی استان محسوب می‌شود، افزود: برغم اینکه سال گذشته بیشترین واگذاری‌ها در شهرک‌های صنعتی استان اتفاق افتاد ولی این آمار در سال جدید از جهش بیشتری برخوردار بوده به طوری که میزان قرارداد با سرمایه‌گذاران از ۱۰۰ مورد به ۱۴۷ مورد رسیده است.

وی  این میزان واگذاری‌ها را در سطح ۵۱ هکتار زمین صنعتی اعلام کرد و گفت: از ابتدای تاسیس شرکت شهرک‌های صنعتی اردبیل تاکنون بیش از ۱۴۰۰ قرارداد واگذاری زمین با سرمایه‌گذاران منعقد شده است که در این بین شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل با بیش از ۶۰۰ قرارداد بیشترین سهم را در واگذاری‌ها به خود اختصاص داده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ادامه داد: افزایش واگذاری‌ها در شهرک‌های صنعتی نشان می‌دهد تمایل سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در شهرک‌های صنعتی استان نوید بخش شکوفایی صنعت و افزایش اشتغال خواهد بود.

وی اظهارکرد: تلاش می‌شود تا با تامین زیرساخت‌های لازم در شهرک‌های صنعتی روند سرمایه‌گذاری‌ها در استان سرعت گیرد هرچند ممکن است کاستی‌هایی نیز در این مسیر وجود داشته باشد.

اهلی با بیان اینکه بیش از ۵۰ درصد از واحدهای صنعتی کوچک و متوسط استان در شهرک‌های صنعتی قرار دارند، افزود: برای رشد سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال مشوق‌هایی برای سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی ارائه می‌شود و با تسهیل شرایط واگذاری حق بهره‌برداری زمین حضور سرمایه‌گذاران در استان بیشتر می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل یکی از موارد تسهیل حضور سرمایه‌گذاران را واگذاری زمین بصورت نقد و اقساط بلندمدت اعلام کرد و گفت: آماده حمایت از سرمایه‌گذاران برای ایجاد واحدهای تولیدی در شهرک‌های صنعتی هستیم.

استان اردبیل دارای ۲۱ شهرک و نواحی صنعتی است./ایرنا

کد خبر : 16371

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس