دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: شنبه 16 ژانویه 2021 | 23:35 ب.ظ
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل

تجهیزات سالن دو و میدانی اردبیل تامین شد

تجهیزات سالن دو و میدانی اردبیل تامین شد مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: تجهیزات تخصصی مورد نیاز سالن سرپوشیده دو و میدانی مجموعه ورزشی علی دایی اردبیل که در آستانه بهره بدرای قرار دارد، تامین شد.

سجاد انوشیروانی، افزود: برای تجهیز سالن سرپوشیده دو میدانی به تجهیزات تخصصی به ارزش حدود هفت میلیارد ریال اعتبار نیاز است که وزیر ورزش و جوانان و استاندار اردبیل قول تامین این مبلغ را داده‌اند.

وی اظهار کرد: تلاش می شود تا پایان امسال با تجهیز سالن سرپوشیده دو و میدانی مجموعه ورزشی علی دایی به تجهیزات تخصصی، این سالن در اختیار ورزشکاران استان قرار گیرد.

وی در پاسخ به اظهار نگرانی برخی افراد نسبت به نامناسب بودن زمان اجرای لایه سوم و آخر پوشش رویه تارتان این سالن بیان کرد: تعصب و عرق خاصی نسبت به این سالن دارم و مردم مطمئن باشند کیفیت در پروژه‌های ورزشی استان اردبیل فدای کمیت نخواهد شد.

انوشیروانی اضافه کرد: مسئولان و متولیان ورزش استان از اینکه این پروژه هر چه سریعتر آماده و به بهره برداری برسد، استقبال می‌کنند، اما تا شرایط آب و هوایی مساعد و مناسب نباشد اجازه ادامه عملیات اجرایی این طرح به هیچکس داده نخواهد شد.

وی ادامه داد: برای مسئولان و متولیان ورزش استان آنچه مهم‌تر از افتتاح و بهره‌برداری از اماکن ورزشی است، بحث کیفیت پروژه می‌باشد و برای همین تلاش می‌شود مجموعه ورزشی علی دایی بدون نقص و به صورت کامل به بهره‌برداری برسد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: هم‌اکنون سالن سرپوشیده دو و میدانی مجموعه ورزشی علی دایی اردبیل بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تلاش می‌شود بزودی در اختیار ورزشکاران استان قرار بگیرد.

انوشیروانی با اشاره به نصب ۲ لایه از پوشش رویه تارتان این سالن افزود: لایه سوم و آخر نیز خریداری شده و در صورت مساعد بودن شرایط جوی با نصب آن در آینده نزدیک سالن سرپوشیده دو و میدانی مجموعه ورزشی علی دایی اردبیل آماده افتتاح و بهره‌برداری خواهد شد.

او با بیان اینکه این پیست استاندارد یکی از بهترین و مجهزترین سالن دو و میدانی تارتان سر پوشیده کشور می‌باشد، اظهار ‌کرد: این سالن دومین سالن سرپوشیده تخصصی دو و میدانی کشور است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل بیان کرد: با افتتاح و بهره‌برداری از این پیست دو و میدانی سرپوشیده، اردبیل میزبان مسابقات ملی و بین‌المللی خواهد شد.

به گزارش ایرنا، ورزشگاه ۲۰ هزار نفری علی دایی به پاس افتخار آفرینی‌های این فوتبالیست نامی در پنج کیلومتری اردبیل ساخته شده است.کلنگ احداث این ورزشگاه در سال ۱۳۷۱ به زمین زده شد و در سوم خرداد سال ۱۳۸۷ افتتاح شد.

این مجموعه ورزشی دارای سالن‌های ورزشی متنوعی از جمله پیست استاندارد و یکی از بهترین و مجهزترین سالن دو و میدانی تارتان سر پوشیده کشور می‌باشد. این سالن دومین سالن سرپوشیده تخصصی دو و میدانی کشور است.

مساحت سالن سرپوشیده دو و میدانی اردبیل هفت هزار و ۳۰۰ مترمربع و زیربنای ساختمان آن ۱۱ هزار و ۴۰۰ متر مربع می‌باشد و با افتتاح و بهره‌برداری از آن اردبیل میزبان مسابقات ملی و بین‌المللی خواهد شد./ایرنا

کد خبر : 16368

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس