جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: شنبه 16 ژانویه 2021 | 23:29 ب.ظ
نماینده مردم اردیبل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی

کلنگ‌زنی بزرگترین پروژه گردشگری کشور در استان اردبیل

کلنگ‌زنی بزرگترین پروژه گردشگری کشور در استان اردبیل گروه استانها- نماینده مردم اردیبل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از کلنگ‌زنی بزرگترین پروژه گردشگری در منطقه نمین استان اردبیل خبر داد.

سید کاظم موسوی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مذاکرات و رایزنی‌های اساسی برای راه‌اندازی بزرگترین پروژه گردشگری کشور در منطقه نمین اردبیل انجام شده است که این پروژه برای حوزه گردشگری استان اردبیل بسیار حائز اهمیت است.

وی با اشاره به اینکه بزرگترین پروژه گردشگری کشور در منطقه سوها و نیارق نمین راه‌اندازی می‌شود، افزود:  برنامه‌ریزی شده که کلنگ زنی این پروژه بصورت ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهور انجام شود و عملیات اجاریی آن  آغاز شود.

نماینده مردم اردیبل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پروژه سرمایه‌گذاری ۳ هزار میلیارد تومانی نیز در اردبیل انجام می‌شود، گفت:  حمایت از سرمایهگذاران باید اولویت اساسی باشد و روند سرمایه گذاری در استان تسهیل شود.

موسوی بیان کرد: نباید سنگ جلوی پای سرمایه‌گذاران بیاندازیم و کارهای اداری سرمایه‌گذاران باید در کمترین زمان ممکن انجام شود تا سرمایه‌گذاران با انگیزه در منطقه سرمایه‌گذاری کند.

وی افزود: مدیرانی که پای کارند پایدار می‌مانند و ما برای عوض کردن و تغییر مدیر نیامدیم بلکه هر مدیری که توانمند و کار بلد باشد از او حمایت می‌کنیم.

نماینده مردم اردیبل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد:  متاسفانه هم اکنون با مشکلات اقتصادی زیادی در کشور روبرو هستیم و بسیاری از اقشار مختلف مردم توان خرید نیازهای اولیه خود را ندارند.

موسوی تصریح کرد: شامپوی ۵۰ هزار تومنی و چای بالای ۸۰ هزار تومنی در شان و جایگاه این ملت نیست و باید برای حل مشکلات این مردم تدابیر  اقدامات عملی انجام شود./تسنیم

کد خبر : 16361

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس