چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: شنبه 16 ژانویه 2021 | 23:25 ب.ظ
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل

ولایت مداری و ولایت پذیری مهمترین ویژگی حضرت زهرا(ص) بود

ولایت مداری و ولایت پذیری مهمترین ویژگی حضرت زهرا(ص) بود گروه استانها- نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: ولایت مداری و ولایت پذیری مهمترین ویژگی حضرت زهرا(ص) بود.

آیت الله سیدحسن عاملی  در آیین سوگواری شب شهادت حضرت زهرا(س) در جمع مردم میانه اظهار داشت: ولایت مداری و ولایت پذیری نیز مهمترین ویژگی آنحضرت بود.

وی افزود: حضرت زهرا(س) نه تنها در منابع تاریخی شیعه به عنوان دارنده بهترین اوصاف و صفات پسندیده الهی یاد شده است بلکه بهترین اوصاف او در منابع اهل سنت ذکر گردیده است.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل  با بیان اینکه دروغ  مبغوصترین گناه در نزد معصومین(ع) است، گفت: سعادت بشر فقط با حرکت در مسیر معصومین(ع) حاصل می‌شود و هرکس می‌خواهد ایمانش کامل شود باید در تمام حرکات و سکناتش، تابع نظر و سیره معصومین(ع) باشد.

عاملی تصریح کرد: حضرت زهرا(س) جامع صفات پسندیده و فضایل بوده و  آنحضرت حرف، نقش و تاثیرات فراوانی در عالم دارد، باید خود را به او شبیه کنیم و از او الگو گیریم تا رستگار شویم و صلوات فرستادن وسیله ای برای شبیه کردن خود به پیامبر و معصومین(ع) است.

وی افزود:  با زیارت، گریه کردن، پخش شیرینی و خرما در اعیاد و وفیات معصومین، کار پایان نمی پذیرد بلکه باید خود را ملزم به تبعیت از سیره و روش آنها کنیم./تسنیم

کد خبر : 16359

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس