شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: شنبه 16 ژانویه 2021 | 14:05 ب.ظ
شهردار اردبیل خبر داد

احداث چهار سرای محله در محلات سیزده گانه

احداث چهار سرای محله در محلات سیزده گانه شهردار اردبیل از احداث چهار سرای محله در محلات سیزده گانه شهر اردبیل خبر داد.

حمید لطف اللهیان ، اظهار کرد: در بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت باز آفرینی شهری ایران از مناطق حاشیه شهر اردبیل قرار شد تا در چهار محله هدف برای هر یک از پروژه‌های سرای محله و احداث پارک محله‌ای ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار تا پایان سال تزریق شود.

وی خاطرنشان کرد: این پروژه‌های عمرانی و خدماتی در محلات گلمغان، میر اشرف، ملایوسف و ایران‌آباد اردبیل اجرایی و عملیاتی می‌شود.

لطف‌اللهیان ادامه داد: در این محلات احداث پروژه‌های عمرانی و خدماتی در قالب بازآفرینی شهری آغاز شده و در سال آینده به تدریج به بهره‌برداری می‌رسد.

وی به بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از پروژه بازآفرینی بازار تاریخی و سنتی اردبیل اشاره کرد و گفت: برای تکمیل این پروژه در فاز اول قرار شد شرکت بازآفرینی شهری مبلغ ۱۶ میلیارد تومان پرداخت کند تا در کنار کمک سازمان میراث فرهنگی و تعتبارات استانی این بازسازی شکل منسجم بگیرد.

شهردار اردبیل بیان کرد: مدیر عامل شرکت باز آفرینی شهری از سرای پنبه فروشان، وکیل، امام جمعه، زنجیرلر و دمیرچی بازدید کرده و قول مساعد برای بازسازی این بناهای تاریخی و فرسوده بازار اردبیل دادند.

وی به درخواست تامین قیر از معاون وزیر راه اشاره کرد و افزود: قرار شد برای آسفالت معابر سکونتگاه‌های غیررسمی و حاشیه شهر اردبیل قیر مورد نیاز تا پایان سال اختصاص یافته تا در فصل کاری آینده عملیات آسفالت‌ریزی به انجام برسد./ایسنا

کد خبر : 16350

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس