شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: شنبه 16 ژانویه 2021 | 14:00 ب.ظ
امام جمعه اردبیل:

جایگاه و ضرورت کشت محصول استراتژیک کشاورزی در اردبیل مشخص شود

جایگاه و ضرورت کشت محصول استراتژیک کشاورزی در اردبیل مشخص شود گروه استان‌ها – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: نیاز است جایگاه و ضرورت کشت محصول استراتژیک مشخص شود که از نتایج مهم آن تعادل در عرضه و تقاضا و تقویت اقتصاد کشاورزان خواهد بود.

آیت‌الله سیدحسن عاملی صبح امروز در دیدار با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و جمعی ازکشاورزان روستای شیخ کلخوران اظهار داشت: وزارت جهاد کشاورزی ضمانت اجرایی طرح اصلاح الگوی کشت را با مصوبه یک لایحه در مجلس شورای اسلامی به صورت قانون تضمین کند تا در سراسر کشور به ویژه در استان اردبیل قطب کشاورزی کشت محصولات اولویت‌بندی و جایگاه و ضرورت کشت محصول استراتژیک مشخص شود که از نتایج مهم آن تعادل در عرضه و تقاضا و تقویت اقتصاد کشاورزان خواهد بود.

وی افزود: تلاش واهتمام سازمان جهاد کشاورزی استان در توسعه گلخانه‌ها که از هر لحاظ مهم است در کنار سایر بخشها قابل تحسین است.

امام جمعه اردبیل ادامه داد: باید به بخش کشاورزی استان توجه ویژه‌ای داشته باشیم چرا که کشاورزی بخش عمده‌ای از تولید و اشتغال استان را مشمول می‌شود و در این زمینه حمایت‌های خوبی نیز هم وجود داشته باشد که بسیار حائز اهمیت و اساسی است.

در ادامه خلیل نیکشاد رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل ادامه داد: برای حل مشکلات کشاورزان زحمتکش و اهالی روستای شیخ کلخوران دستگاههای ذیربط اعم راه و شهرسازی، بنیاد مسکن و شهرداری در کنارجهاد کشاورزی تشریک مساعی جدی داشته باشند.

در پایان این دیدار رئیس سازمان جهادکشاورزی استان یک نسخه از پیش نویس کتاب ارزشمند سند راهبردی توسعه کشاورزی استان را که به زودی رونمائی خواهد شد، برای رویت و استفاده از نظرات سازنده نماینده ولی فقیه دراستان برای تکمیل آن تقدیم او کرد./تسنیم

کد خبر : 16347

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس