جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: شنبه 16 ژانویه 2021 | 13:56 ب.ظ
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل

گاز ادارات پرمصرف ‌اردبیل قطع می‌شود

گاز ادارات پرمصرف ‌اردبیل قطع می‌شود گروه استان‌ها – مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: برای اداراتی که الگوی مصرف بهینه گاز طبیعی را رعایت نکنند در مرحله اول اخطار و در مراحل بعدی به قطع گاز ادارات مربوطه اقدام می‌شود.

سردار اسماعیلی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل با اشاره به دستورالعمل‌های مصرف گاز طبیعی و لزوم صرفه‌جویی در بخش‌های دولتی، به رعایت الگوی مصرف گاز طبیعی در ادارات دولتی تأکید کرد و اظهار داشت: با توجه به مصرف بالای گاز طبیعی و افزایش آلودگی هوا، مسئولان و کارکنان ادارات دولتی موظف هستند به منظور صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی و کاهش آلودگی هوا الگوی بهینه مصرف را رعایت کنند.

اسماعیلی گفت: مطابق بخشنامه رعایت الگوی مصرف و صرفه‌جویی تمامی شرکت‌ها، نهادهای دولتی، نهادهای نیرو‌های مسلح و استانداری و فرمانداری‌ها موظف هستند نسبت به رعایت کامل مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی اقدامات لازم را انجام دهند.

این مقام مسئول با اشاره به بخشنامه دولت در خصوص رعایت دمای رفاه در مراکز اداری و نظامی ، اظهار کرد: برای اجرای این بخشنامه، رعایت دمای ۱۸ تا ۲۱ درجه سانتیگراد در داخل اتاقهای ادارات و دمای ۱۸ درجه سانتیگراد در راهرو‌ها و فضا‌های عمومی سرپوشیده، روشن نمودن وسایل گرمایشی یک ساعت پیش از آغاز وقت اداری و خاموش کردن آن‌ها یک ساعت پیش از پایان وقت اداری، خاموش کردن وسایل گرمایشی در روز‌های تعطیل و استفاده از دستگاه‌های گازسوز استاندارد در اولویت قرار دارد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل بیان کرد: تیم‌های بازرسی شرکت در قالب ۲۹ تیم بازرسی در هر یک از شهرستان‌های استان اردبیل با رصد دقیق مصارف بخشهای اداری، مساجد، اماکن عمومی و نهادهای نظامی در سطح استان که شامل چهار هزار و ۶ مشترک است.

اسماعیلی ادامه داد: بازدیدهای مکرر از محل ادارات، برای اداراتی که الگوی مصرف بهینه گاز طبیعی را رعایت نکنند در مرحله اول اخطار و در مراحل بعدی به قطع گاز ادارات مربوطه اقدام می‌شود.

وی از عموم هم استانی‌ها به خصوص مدیران سازمان‌ها و ادارات دولتی خواست، ضمن رعایت بخشنامه صرفه‌جویی در مصرف گاز طبیعی اقدام به معاینه فنی موتورخانه‌ها و سیستم‌های گرمایشی کرده و از وسایل گازسوز استاندارد استفاده کنند./تسنیم

کد خبر : 16344

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس