شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 14 ژانویه 2021 | 18:01 ب.ظ
مدیرعامل بنگاه بزرگ اقتصادی استان:

در کشت و صنعت مغان با کمترین هزینه بیشترین در آمد را خواهیم داشت

در کشت و صنعت مغان با کمترین هزینه بیشترین در آمد را خواهیم داشت مدیرعامل کشت و صنعت مغان گفت: در این مجموعه بزرگ تولیدی و اقتصادی با کمترین هزینه بیشترین در آمد را خواهیم داشت.

به گزارش پایگاه خبری گام دوم، اسدالله محسن زاده در جلسه توجیهی- تبیینی دادگستری استان اردبیل با مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان، اظهار داشت: در مدت کوتاهی که در خدمت عزیزان شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان بودیم از مدیریت درآمدها، منابع و پرداخت حق و حقوق به موقع پرسنل و همچنین برنامه ریزی در خصوص ادامه روند تولید اقدامات مقتضی صورت گرفته است و حضور دستگاه های نظارتی و قضایی استان نیز پشتوانه خوبی برای مدیریت شرکت است.

وی افزود: از مباحث ارشادی، سخت افزاری و نرم افزاری و بهره گیری برای توسعه و بهبود بخش های مختلف اعم از زراعت، باغات، دامپروری و صنایع شرکت بهره مند خواهیم شد.

محسن زاده ادامه داد: وضعیت شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان با توجه به تعهد و صیانت از اموال شرکت و تولید محصولات استراتژیک و محصولات غذایی برای کشور با تلاش های شبانه روزی بهتر خواهد شد و سعی خواهیم کرد با کمترین هزینه بیشترین درآمد را با حفظ سیاست های مدون دولت کسب نماییم که این امر با همکاری و همراهی اعضای هیئت مدیره، مدیران امورها و پرسنل زحمتکش و خدوم شرکت عملی خواهد شد.

در ادامه رئیس مجمع شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان و مدیرعامل شهرک های کشاورزی وزهرت جهادکشاورزی با بیان سابقه نیم قرنی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان و فراز و فرودهایی که شرکت در این سالها به خود دیده، اظهار داشت: بازنگری اساسی زیان دهی شرکت باید صورت پذیرد تا بررسی های بعمل آمده را به وزارت جهادکشاورزی اعلام نماییم.

علی اشرف منصوری اظهار داشت: باید تلاش نماییم تا برخلاف سالیان و دهه های گذشته، ضعف در برنامه ریزی و عدم مدیریت در بهره برداری و تولید محصولات استراتژیک و مدیریت نهاده ها در ابن مجموعه وجود نداشته باشد.

وی افزود: در صدد آن هستیم تا برای تولید و رونق اقتصادی و مدیریت شرکت، منابع جدیدی را خلق نموده و با بررسی و کار کارشناسی، هزینه ها را کاهش داده و سیستم نظارتی را به دقت ساماندهی نماییم چراکه هزینه های مازاد بیشتر از عملکرد آن در هر واحد است و بررسی و دقت بیشتری از سوی تیم مدیریت جدید را می طلبد.

منصوری ادانه داد: با توجه به اهمیت و جایگاه مشخصی که کشت و صنعت مغان در کشور دارد یکی از فاکتورهای مشخص که باعث شده است به این امر حساسیت زیادی داشته باشند، تولید بیش از ۵۰۰ هزار تن بذور کشور از این مجموعه ملی است پس باید قدر منابع موجود در شرکت مغان را به واقع درک بکنیم تا با افزایش تولید و عملکرد بهتر در هر هکتار شرکت مغان را به جایگاهی که میخواهیم آنرا برسانیم.

رئیس مجمع شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: در انتخاب مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره جدید بررسی ها و استعلام های قانونی با دقت و حساسیت با تبادل نظر بین وزارت خانه ها اتفاق افتاد و با حفظ نیروهای انسانی موجود و بهره برداری از این نیروها در افزایش ظرفیت ها و برنامه مزرعه محور جهت تولید و مدیریت منابع باید پیش برویم و با جلوگیری از خام فروشی محصولات در جهت رونق و بازدهی اقتصادی الگوی قابل توجهی در کشور باشیم.

کد خبر : 16315

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس