دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 14 ژانویه 2021 | 17:43 ب.ظ
محمدی، رئیس هیات مدیره کشت و صنعت مغان:

وامدار مردم سختکوش مغان خواهیم بود

وامدار مردم سختکوش مغان خواهیم بود رئیس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: خوشبختانه برای اولین بار همه اعضای منتخب و مدیران فعلی اهل مغان بوده و دغدغه آبادانی منطقه مغان را بیشتر از هر فرد و گروهی دارند.

به گزارش گایگاه خبری گام دوم، قاسم محمدی در نشست توجیهی–تبینی با حضور ارکان قضایی و بازرسی استان اظهار داشت: سوابق مدیران جدید شرکت نشان دهنده روحیه امانتداری و ولایتمداری آنان است، از اینرو وامدار مردم سخت کوش منطقه خواهیم بود و برای رضایت آنان تلاش خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: روحیه جهادی در بین پرسنل شرکت حکم فرماست و مطمئن هستیم، می توان با ایجاد کارگروه متشکل از همین کارشناسان و متخصصین در تمامی حوزه ها و با حفظ کرامت انسانی و با هدف گذاری واحدبه واحد و بررسی مجدد و نوین با برنامه ریزی منسجم کارهای زراعی، دامی، باغی، تولیدی و صنعتی با شکل موثرتری پیش خواهد رفت.

رئیس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان ادامه داد: وقتی سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی اظهار داشته که سرباز هستند پس ما هم نوکر مردم هستیم و در کشت و صنعت مغان نیز، باید جهاد دیگری را جاری سازیم.

محمدی با اشاره به نحوه گزینش مدیران جدید شرکت، خاطرنشان کرد: در این مسیر با هیچ احدی لابی نکرده ایم و دغدغه همه ما آبادانی منطقه مغان و شرکت است و پروردگار را شاکرم که آبرویی داریم و آن را هم در اینجا با خدا معامله خواهیم کرد .

وی در پایان گفت: امیدوارم در مسیر خدمتگذاری توفیق داشته باشیم که خدمت جهادی را در این سنگر تولید و بهره برداری به مقصد و سرانجام رسانده و بازهم بتوانیم در حفظ این امانت سربلند باشیم.

کد خبر : 16312

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس