دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 14 ژانویه 2021 | 13:52 ب.ظ
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل

افزایش ابتلا به کرونا در اردبیل نگران‌کننده است

افزایش ابتلا به کرونا در اردبیل نگران‌کننده است گروه استان‌ها – رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: افزایش ابتلا به کرونا در اردبیل نگران‌کننده است و در این زمینه احتیاط و مراقبت‌های لازم توسط مردم باید مورد توجه واقع شود.

شهرام حبیب‌زاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط شهروندان به عنوان یک اولویت اساسی و مهم است و در حال حاضر بیشترین تعداد بستری‌ها مربوط به شهرستان اردبیل شده است.

وی با اشاره به این که تمامی شهرستان‌های اردبیل در وضعیت زرد و آبی قرار دارند، گفت: کاهش شیوع بیماری در استان نسبی است و لزوم دقت و هوشیاری لازم در این زمینه اولویت اساسی است که باید نسبت به کاهش رفت و آمدها در این زمینه تلاش جدی شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ادامه داد: جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در استان باید با همکاری خانواه‌ها محقق شود به طوری که از تجمعات و دورهمی‌ها جلوگیری به عمل آید و نسبت به رعایت ضوابط بهداشتی و استفاده از ماسک و شست‌وشوی دست‌ها اهتمام جدی انجام یابد.

حبیب‌زاده ادامه داد: در حالی که شرایط نسبی کرونایی در استان حاکم است، اما قطعاً این وضعیت شکننده و غیرپایدار است و در صورتی که مردم دست از تجمعات و دورهمی‌ها به خصوص در ایام عید نوروز پرهیز نکنند شرایط بدتری در استان و بالتبع کشور حاکم خواهد بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: افزایش ابتلا به کرونا در اردبیل نگران‌کننده است و در این زمینه احتیاط و مراقبت‌های لازم توسط مردم باید مورد توجه واقع شود تا بتوانیم هر چه سریع‌تر زنجیره انتقال این ویروس را قطع کنیم./تسنیم

کد خبر : 16291

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس