جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 ژانویه 2021 | 17:36 ب.ظ
جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل

کارنامه اجرای طرح شهید سلیمانی در اردبیل درخشان است/ گفتمان‌سازی نیاز به تلاش جهادی دارد

کارنامه اجرای طرح شهید سلیمانی در اردبیل درخشان است/ گفتمان‌سازی نیاز به تلاش جهادی دارد گروه استان‌ها – جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: : تلاش برای قطع کردن زنجیره انتقال ویروس کرونا در قالب طرح شهید سلیمانی با خروجی‌های بسیار خوبی روبه‌رو شد که این مهم در سایه تلاش بسیجیان و تلاشگران جهادی عملی شد.

سردار فرهنگ مستعد حصاری ظهر امروز در جلسه مجمع جهادگران بسیج استان اردبیل به صورت ویدئو کنفرانس اظهار داشت: در حال حاضر صیانت از گروه‌های جهادی برای نقش‌آفرینی در عرصه‌های مختلف از اولویت ویژه و اساسی برخوردار است و در این زمینه باید برنامه‌های خوبی پیاده‌سازی شود.

وی با اشاره به این که بسیج را می‌توان جزو نیروهای مردمی و کارآمد عنوان کر، گفت: تلاش برای تحقق آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی و قدم نهادن در عرصه‌های جهادی و خدمات‌رسانی نیازمند مشارکت همگانی و تلاش‌های بسیار در این عرصه است.

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: در تلاش هستیم برای تحقق برنامه‌های گفتمان‌سازی از بُعد جهادی‌وار وارد عمل شویم تا بتوانیم در عرصه خدمات‌رسانی به مردم نیز موفق عمل کرده و به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

مستعدحصاری ادامه داد: برای انسجام‌بخشی در عرصه‌ جهادی نیازمند استفاده از ظرفیت‌های موجود رسانه‌ای و تبلیغاتی هستیم که این موضوع به نوبه خود بسیار حائز اهمیت و اساسی است و باید در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم و اساسی انجام یابد.

وی تصریح کرد: تلاش برای قطع کردن زنجیره انتقال ویروس کرونا در قالب طرح شهید سلیمانی با خروجی‌های بسیار خوبی در سطح کشور روبه‌رو شد که این مهم در سایه تلاش بسیجیان و تلاشگران جهادی استان اردبیل بسیار موفق عمل کرده و این استان جزو استان‌های پیشگام کشور است.

مستعد‌حصاری افزود: اجرای رزمایش کمک مؤمنانه بسیح نیز با بهره‌گیری از ظرفیت بسیجیان استان اردبیل برای خدمت رسانی بی‌منت به مردم در دستور کار قرار گرفته و مردم در شرایط بحرانی و سخت توانسته‌اند در کنار مردم باشند./تسنیم

کد خبر : 16274

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس