شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 ژانویه 2021 | 17:33 ب.ظ
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان اردبیل

بخشی از اعتبارات تمامی دستگاه‌های اجرایی اردبیل صرف اجرای پروژه‌های پژوهشی می‌شود

بخشی از اعتبارات تمامی دستگاه‌های اجرایی اردبیل صرف اجرای پروژه‌های پژوهشی می‌شود گروه استان‌ها – رئیس سازمان برنامه و بودجه استان اردبیل گفت: بخشی از اعتبارات تمامی دستگاه‌های اجرایی اردبیل صرف اجرای پروژه‌های تحقیقاتی می‌شود تا خروجی کارهای پژوهشی به عینه در استان ملموس باشد.

داود شایقی ظهر امروز در جلسه شورای پژوهش استان اردبیل اظهار داشت: در راستای توسعه برنامه‌های تحقیقاتی و پژوهشی در استان برنامه‌ریزی‌های لازم با همکاری و مشارکت دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی در استان اجرایی و عملیاتی شده است.

وی با اشاره به این که اجرای ۱۲۰ طرح تحقیقاتی و پژوهشی در استان در حال اجراست، بیان کرد: درصدد هستیم با همکاری‌های همه‌جانبه در این زمینه توسعه و اجرای پروژه‌های پژوهشی در استان را محقق کنیم و شاهد عملیاتی شدن این طرح‌ها باشیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل ادامه داد: برای تحقق اهداف مورد نظر در راستای اجرای پروژه‌های پژوهشی محدودیت‌ها برای پرداخت منابع مورد نیاز اجرای آن‌ها برداشته شده و تمام تلاش ما این است که با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته شاهد عملیاتی شدن طرح‌ها باشیم.

شایقی اظهار کرد: هیچ پروژه‌ عمرانی و شهری و خدماتی بدون پشتوانه تحقیقاتی و پژوهشی خروجی خوبی به دنبال نداشته و به همین منظور انتظار می‌رود هزینه مناسبی برای استفاده از ظرفیت‌های موجود این طرح‌ها استفاده شود تا بتوانیم با حل مشکلات موجود به اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان اردبیل گفت: بخشی از اعتبارات تمامی دستگاه‌های اجرایی اردبیل صرف اجرای پروژه‌های تحقیقاتی می‌شود تا خروجی کارهای پژوهشی به عینه در استان ملموس باشد.

وی بیان کرد: به دنبال تحقق اهداف مورد نظر با اجرای طرح‌های پژوهشی و تحقیقاتی با درنظرگیری محتوای آن‌ها برای رسیدن به تحولات اساسی در بخش‌های مختلف هستیم که این موضوع با اتخاذ تصمیمات مناسب و اساسی عملی خواهد شد./تسنیم

کد خبر : 16271

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس