دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 ژانویه 2021 | 17:04 ب.ظ
معاون استاندار اردبیل: بازسازی حرم ائمه اطهار (ع) موجب ارتقاء معنویت در جامعه است

بازسازی حرم ائمه اطهار (ع) موجب ارتقاء معنویت در جامعه است

بازسازی حرم ائمه اطهار (ع) موجب ارتقاء معنویت در جامعه است اردبیل – معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: بازسازی حرم ائمه اطهار (ع) پاسداری از ارزش های دینی و مذهبی را تحکیم بخشیده و موجب ارتقاء معنویت در جامعه است.

به گزارش پایگاه خبری گام دوم، بهروز ندائی در جلسه هماهنگی ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان اردبیل اظهار کرد: تلاش برای بازسازی حرم مطهر ائمه اطهار (ع) نشانگر نهادینه بودن فرهنگ عشق و علاقه به اهل بیت (ع) در بین مردم است.

وی با اشاره به تأثیر ارزش‌های دینی و مذهبی در رشد و بلوغ اجتماعی، حضور و مشارکت خودجوش مردم استان اردبیل و کشور در امر بازسازی را یادآور شد و این امر را در ارتقای معنوی جامعه با اهمیت دانست.

معاون استاندار اردبیل به سابقه استان در زمینه ارادت به اهل بیت (ع) به لحاظ مادی و معنوی اشاره کرد و مشارکت اهالی استان در بازسازی عتبات و عالیات را نمونه‌ای بارز از این ادعا عنوان کرد.

ندائی ادامه تقویت مشارکت مردم در بازسازی عتبات و عالیات را مورد تاکید قرار داد و افزود: لازم است با اطلاع رسانی اقدامات انجام گرفته در عتبات و عالیات با کمک‌های مردمی استان اردبیل، این فرهنگ بیش از پیش در استان تقویت شود.

وی با بیان اینکه کارکنان دستگاه‌های اجرایی نیز در این راستا مشارکت می‌کنند، خواستار استفاده از ظرفیت مردمی در تبیین اهمیت بازسازی عتبات و عالیات برای مشارکت بیشتر مردم شد.

رئیس ستاد بازسازی عتبات و عالیات استان اردبیل نیز در این جلسه مشارکت مردم استان در بازسازی عتبات و عالیات در سال‌های گذشته را یادآور شد و خواستار همکاری دستگاه‌های فرهنگی، مذهبی برای ترویج فرهنگ مشارکت در استان شد.

اسفندیار هوشیار افزود: بازسازی عتبات و عالیات با هدف حفظ ارزش‌های اسلامی و مذهبی انجام شده و اهالی استان در این خصوص از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند.

وی بیان کرد: با اینکه با وجود وضعیت اقتصادی کشور و استان به خاطر تحریم‌ها مطلوب نیست ولی اهالی استان اردبیل به خاطر ارادت قلبی به اهل بیت (ع) در این امر مشارکت کرده اند.

هوشیار گفت: لازم است با تبیین اهمیت توجه به بازسازی عتبات و عالیات از سوی افراد تأثیرگذار فرهنگی، اجتماعی مشارکت‌ها در این خصوص بیشتر شود.

کد خبر : 16254

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس