دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 12 ژانویه 2021 | 20:20 ب.ظ
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل

افزایش مصرف برق و گاز در بخش خانگی و تجاری و محدودیت سوخت تحویلی

افزایش مصرف برق و گاز در بخش خانگی و تجاری و محدودیت سوخت تحویلی گروه استانها-مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: مشترکین برق با کاهش حداقل دو درجه دمای منازل امکان استمرار تامین انرژی را فراهم کنند.

حسین قدیمی بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به قطعی‌های اخیر تنها با ده درصد کاهش مصرف گاز و برق، ‌امکان استمرار تأمین مطمئن گاز و برق در کشور فراهم خواهد بود.

وی با بیان اینکه خاموشی‌های ایجاد شده قابل برنامه‌ریزی از قبل نبوده است، افزود: به دلیل افزایش مصرف برق و گاز در بخش خانگی و تجاری و محدودیت سوخت تحویلی به تعدادی از نیروگاه‌ها، خاموشی‌های پراکنده در برخی مناطق اعمال شده است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل تصریح کرد: از مردم تقاضا داریم با کاهش حداقل ۱ تا ۲ درجه از دمای منازل و محل کار و مدیریت مصرف گاز و برق،‌ امکان استمرار تأمین انرژی را برای همه هموطنان فراهم آورند.

قدیمی تصریح کرد:زنجیره تولید، انتقال فوق توزیع و توزیع برق، فرایندی است که شرکت‌های توزیع در پیشانی آن قرار دارند و هرگونه مشکل و عیب حادث شده در این مراحل در شرکت‌های توزیع برق نمایان می‌شود.

وی افزود: با توجه به اینکه امسال مصرف گاز ۳۰ درصد افزایش یافته است به همین دلیل سوخت نیروگاه‌ها با کمبود مواجه شده که انتظار داریم مردم در مصرف گاز و برق صرفه‌جویی لازم را داشته باشند و لامپ‌های اضافی را خاموش کنند تا شاهد خاموشی و قطعی برق نباشیم./تسنیم

کد خبر : 16248

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس