سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 12 ژانویه 2021 | 13:20 ب.ظ

هشدار شدید دادستان اردبیل به قاچاقچیان مواد مخدر‌ / ‌بدون مماشات برخورد می‌کنیم

هشدار شدید دادستان اردبیل به قاچاقچیان مواد مخدر‌ / ‌بدون مماشات برخورد می‌کنیم دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل با تذکر جدی به سوداگران مرگ گفت: هیچ شوخی و اغماضی در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر نخواهیم داشت.

سیدعبدالله طباطبایی اظهار داشت: برخورد با سوداگران مرگ بدون هیچ تعارف و کوتاهی مبنای کار است و اشد مجازات برای سوداگران مرگ در نظر گرفته شده است، چرا که در دام اعتیاد انداختن دیگران موضوعی نیست که بتوان به سادگی از کنار آن گذشت.

وی با اشاره به کشف بیش از ۸ کیلوگرم مواد مخدر در اردبیل نیز گفت: دستگاه قضائی استان در راستای مبارزه با مواد مخدر و جلوگیری از قاچاق مواد مخدر در استان اردبیل برنامه‌ها و تمهیدات قابل توجهی در نظر گرفته و برای برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل با اشاره به نقش قاچاقچیان مواد مخدر در به منجلاب کشاندن جوانان این مرز و بوم نیز گفت: از خانواده‌ها انتظار داریم در راستای آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی و نیز کاهش آسیب‌های اجتماعی در داخل بنیان خانواده تمام تلاش خود را به‌کارگیرند.

طباطبایی اظهار کرد: انتظار ما از هم‌استانی‌ها این است که در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک موضوع را با ما در میان بگذارند تا بتوانیم در اسرع وقت به مسئله ورود پیدا کرده و افرادی که در این زمینه دخیل هستند را به سزای اعمالشان برسانیم تا برای دیگران نیز درس عبرتی شود.

وی تصریح کرد: امیدواریم اقدامات بازدارنده و پیشگیرانه در کاهش آسیب‌های اجتماعی بتواند خروجی‌ها و نتایج مثمرثمری به دنبال داشته باشد./تسنیم

کد خبر : 16234

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس