سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 12 ژانویه 2021 | 13:14 ب.ظ
رئیس مجمع نمایندگان استان:

۳۰ میلیارد تومان برای توسعه فاضلاب اردبیل تأمین شده است

۳۰ میلیارد تومان برای توسعه فاضلاب اردبیل تأمین شده است رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: ۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه فاضلاب مناطق مختلف شهر اردبیل تأمین شده تا اجرای این پروژه سرعت بگیرد.

صدیف بدری ۲۳ دی ماه در جریان بررسی مشکلات محله بهارآباد و آقاباقر در اردبیل اظهار کرد: مجمع نمایندگان استان تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا با جذب اعتبارات ملی به توسعه عمران و آبادانی شهر اردبیل کمک کنند.

وی تصریح کرد:‌ در بودجه سال آینده سعی بر این است تا منابع خوبی برای طرح‌های توسعه‌ای و زیربنایی در شهر اردبیل در نظر گرفته شود که قطعا شهرداری اردبیل نیز در بودجه سالانه خود به این موضوع توجهی جدی خواهد داشت.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل یکی از دغدغه‌های اصلی اهالی اردبیل را توسعه و تقویت زیرساخت‌های فاضلاب و واگذاری انشعابات آن اعلام کرد و گفت:‌ در این زمینه ۳۰ میلیارد تومان اعتبار به صورت ملی تأمین شده تا در مناطق مختلف شهر اجرای این طرح سرعت بیشتری بگیرد.

بدری به احداث چهار تقاطع غیرهمسطح به همت قرارگاه خاتم‌الانبیا در شهر اردبیل اشاره کرد و افزود: یکی از این تقاطع‌های غیرهمسطح در سه راه آقاباقر احداث خواهد شد تا از بار ترافیکی این منطقه کاسته شده و امنیت تردد شهروندان برقرار شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: با توجه به احداث ایستگاه راه آهن در این منطقه و افزایش ترددها در آینده، سعی بر این است تا با احداث این تقاطع غیرهمسطح ایمنی تردد را در شهر اردبیل شاهد باشیم.

بدری اضافه کرد: قرارگاه خاتم‌الانبیا بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان برای احداث این چهار تقاطع در اردبیل سرمایه‌گذاری می‌کند که در سال آینده عملیات احداث این پروژه‌ها سرعت بیشتری خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا، در این جلسه شهردار اردبیل نیز اظهار کرد: به محض مساعد شدن شرایط جوی عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح آقاباقر در شهر اردبیل شروع خواهد شد تا اجرای این پروژه را در مسیر پرتردد شاهد باشیم.

حمید لطف‌اللهیان تصریح کرد: در بودجه سال آینده شورا و شهرداری توجهی جدی به عمران و آبادانی این منطقه شهری خواهد داشت تا دغدغه اهالی در کاهش بار ترافیکی و همچنین ایمنی ترددها برقرار شود.

وی گفت: شهرداری اردبیل در چند سال اخیر نسبت به بازگشایی، توسعه معابر، آسفالت‌ریزی و احداث میدان در منطقه آقاباقر و بهارآباد همت کرده و همچنان این پروژه‌ها در بودجه سال آینده نیز ادامه خواهد داشت./ایسنا

کد خبر : 16230

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس