چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: یکشنبه 10 ژانویه 2021 | 00:22 ق.ظ

تجمع مطب پزشکان در مرکز شهر اردبیل ترافیک مضاعفی ایجاد کرده است

تجمع مطب پزشکان در مرکز شهر اردبیل ترافیک مضاعفی ایجاد کرده است گروه استان‌ها – استاندار اردبیل گفت: یکی از مشکلات ترافیک در هسته مرکزی شهر اردبیل تجمع مطب‌های پزشکان در مرکز شهر است که به همین منظور نیاز است با توجه به در نظرگرفتن ساختمان پزشکان در منطقه‌ای آرام‌تر هر چه سریع‌تر تصمیماتی اتخاذ شود.

اکبر بهنامجو ظهر امروز در جلسه شورای راهبری تصادفات استان اردبیل اظهار داشت: اجرای طرح کنترل سرعت در جاده‌های استان اردبیل به عنوان یکی از ملزومات اساسی و مهم مبنای کار قرار گرفته تا بتوانیم در شرایط فعلی برای جلوگیری از تصادفات جاده‌ای در استان گام‌های اساسی و هدفمند برداریم.

وی با اشاره به این که اقدامات لازم در راستای تأمین تجهیزات و امکانات مورد نیاز در حال انجام است، بیان کرد: درصدد ثبت سرعت کنترل شده برای نصب و تجهیز امکانات لازم در جاده‌ها و دوربین‌های ثبت سرعت در حال انجام است که این موضوع برای ما اولویت اساسی است.

استاندار اردبیل ادامه داد: اقدامات لازم در راستای فعال‌سازی دوربین‌های غیرفعال در استان انجام یافته تا دوربین‌های جدید و فعال‌سازی دوربین‌های غیرفعال محقق شود و بتوانیم مشکلات موجود در این زمینه را برای انجام تخلفات انجام دهیم.

بهنامجو تصریح کرد: اقدامات لازم در راستای احداث پلیس راه در مشگین‌شهر – پارس‌آباد در حال انجام است که باید تسریع یابد و در این زمینه تأمین اعتبارات باید مورد توجه قرار گیرد و وضعیت تأمین زمین برای راه‌اندازی این پاسگاه نیز در آینده‌ای نزدیک مشخص و تعیین تکلیف می‌شود.

وی اظهار کرد: یکی از مشکلات ترافیک را در هسته مرکزی شهر اردبیل به وجود آورده است تجمع مطب‌های پزشکان در مرکز شهر است که به همین منظور نیاز است در این زمینه با توجه به در نظرگرفتن ساختمان پزشکان در منطقه‌ای آرام‌تر هر چه سریع‌تر تصمیمات مناسبی اتخاذ شود.

بهنامجو اظهار کرد: باید در راستای احداث مطب در نقاط دیگر شهر نیز برنامه‌ریزی شود و هزینه احداث از سوی شهرداری نیز کاهش یابد تا بتوانیم رغبت پزشکان را برای انتقال به منطقه دیگر محقق کنیم که مشوق‌هایی باید در این زمینه در نظر گرفته شود.

استاندار اردبیل ادامه داد: در راستای تعیین تکلیف پارکینگ خودروهای سنگین در مرکز شهر نیز باید برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یابد و از ورود خودروهای حامل غیربومی نیز باید ممانعت به عمل آید تا حد امکان از ترافیک به وجود آمده جلوگیری شود.

بهنامجو اظهار کرد: باید در این زمینه مسئولان و دستگاه‌های مربوطه مشارکت و همکاری‌های لازم را برای کنترل ترافیک شهری انجام دهند و در این زمینه بیشتر از این تعلل ادامه نیابد./تسنیم

کد خبر : 16136

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس