شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: یکشنبه 10 ژانویه 2021 | 00:19 ق.ظ

کشف پرونده ۴ هکتاری زمین‌خواری در اردبیل/ متهمان تحویل مقام قضایی شدند

کشف پرونده ۴ هکتاری زمین‌خواری در اردبیل/ متهمان تحویل مقام قضایی شدند گروه استان‌ها ـ فرمانده انتظامی استان اردبیل از کشف پرونده ۴ هکتاری زمین‌خواری در استان اردبیل خبر داد.

سردار هوشنگ حسینی بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای تشدید مبارزه با زمین‌خواری  پرونده ۴ هکتاری زمین خواری به ارزش ۲۷ میلیارد و ۶۳۸ میلیون ریال در روستای “بنفشه درق” شهرستان اردبیل کشف شد.

وی افزود:  به دنبال دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر تصرف غیرمجاز اراضی دولتی توسط ۲ نفر از ساکنان روستای “بنفشه درق” شهرستان اردبیل و زمین‌خواری‌های صورت گرفته در این روستا، ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان با تشکیل پرونده و بررسی کارشناسی موضوع، از صحت گزارش‌های دریافتی اطمینان حاصل و پی بردند که زمین خواری در ۲ منطقه از این روستا صورت گرفته است.

فرمانده انتظامی استان اردبیل با بیان اینکه  ارزش پرونده زمین خواری کشف شده بنا به اعلام کارشناسان ۲۷ میلیارد و ۶۳۸ میلیون ریال اعلام شده است، افزود: متهمان پرونده زمین خواری با تشکیل پرونده تحویل مقام قضائی شدند.

حسینی تصریح کرد: تاکنون بیش  از ۲۲۱ هکتار از اراضی بیت‌المال به ارزش بالغ بر ۷۰۳ میلیارد تومان از چنگال متصرفین و زمین‌خواران خارج و به اداره کل راه وشهرسازی استان اردبیل تحویل شده است.

وی افزود: خوشبختانه با تشکیل یگان حفاظت امور اراضی در تمامی استان‌ها به‌ویژه در استان اردبیل عملیات مقابله با اقدامات غیرقانونی در این حوزه آغاز شده است و در این استان کارهای قابل توجهی توسط دستگاه قضایی و تمامی دستگاه‌های ذی‌ربط برای مقابله با زمین‌خواری انجام می‌شود./تسنیم

کد خبر : 16130

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس